Samsung M31s alınır mı?

Sosyal medya ve film, videolar için kullanacağım, uzun süre idare etme beklentimi rahat şekilde karşılar mı?
alınır ama eğer uzun kullanım derseniz ios daha iyi götürür ama onlarında fiyatları uçuk çünkü android telefonlar bir süre sonra kasmaya başladığından dolayı bende A50 vardı önceden ısınma problemi fln vardı ama iyi telefondu alınır yani.

Alınır. Pil ömrü olarak da memnun edecektir. Günlük iş kullanımımda neredeyse sürekli mobil veride olmasına rağmen 2 günde bir kullanıyorum. Günde en az 5-6 saat mobil veri üzerinden bluetooth kulaklıkla müzik dinliyorum. Yolda arada manga, e-kitap vs okuyorum. Bazen video seyrederek geçirdiğim günlerde oluyor.

Yalnız Instagram'da çok fazla hikaye paylaşacaksan eğer şöyle bir durum var. Sorun telefondan kaynaklı değil ama Instagram uygulamasından kaynaklı. Hikaye modunda video paylaşacaksan eğer bazen takılma yapıyor. Gir çık yaptığında sorunsuz çalışıyor. Sorun tamamen tembel Instagram mühendisleri kaynaklı.

Bunun dışında gözüme çarpan bir konu yok. Kamera açısından düşük ışıkta gayet iyi çekimler yapabiliyor. Kamera sensörü ve işlemci daha yüksek frekansı desteklese de normal video modunda 720p/30 1080p/30 ve 4K/30 seçenekleri var. Profesyonel moda geçtiğinde ise 64MP'lik modunu tercih edemiyorsun. Standart çözünürlük (12MP olması lazım) modunda kullanabiliyorsun.

Ekran olarak ise 1080p olduğu için en küçük fontta bile bana büyük geliyor ama net ve güzel çalışıyor.

Tavsiye ederim.

Alınır. Pil ömrü olarak da memnun edecektir. Günlük iş kullanımımda neredeyse sürekli mobil veride olmasına rağmen 2 günde bir kullanıyorum. Günde en az 5-6 saat mobil veri üzerinden Bluetooth kulaklıkla müzik dinliyorum. Yolda arada manga, e-kitap vs okuyorum. Bazen video seyrederek geçirdiğim günlerde oluyor.

Yalnız Instagram'da çok fazla hikaye paylaşacaksan eğer şöyle bir durum var. Sorun telefondan kaynaklı değil ama Instagram uygulamasından kaynaklı. Hikaye modunda video paylaşacaksan eğer bazen takılma yapıyor. Gir çık yaptığında sorunsuz çalışıyor. Sorun tamamen tembel Instagram mühendisleri kaynaklı.

Bunun dışında gözüme çarpan bir konu yok. Kamera açısından düşük ışıkta gayet iyi çekimler yapabiliyor. Kamera sensörü ve işlemci daha yüksek frekansı desteklese de normal video modunda 720p/30 1080p/30 ve 4K/30 seçenekleri var. Profesyonel moda geçtiğinde ise 64MP'lik modunu tercih edemiyorsun. Standart çözünürlük (12MP olması lazım) modunda kullanabiliyorsun.

Ekran olarak ise 1080p olduğu için en küçük fontta bile bana büyük geliyor ama net ve güzel çalışıyor.

Tavsiye ederim.

Hocam ben de telefon bakıyorum M31s mi tavsiye edersiniz yoksa A32 mi?

Geri
Yukarı