Elektronik Samsung M34 Öğrenci İndirimi ile 9.019 TL

1698535315450.png

Normalde hiçbir yerde m34 9500₺'nin altında değil. Fakat bu sistemle 9500₺'nin altına düşüyor. Böylelikle hem devletin vergi indirimi hem de Samsung'un öğrenci indiriminden yararlanabilir miyiz? Devlet indirimini ürünü satın aldıktan sonra para iadesi yaptığı için bu sistemi sayar mı belli değil. :(

Hayır arkadaşlar. Üniversite için değil. Lise öğrencisiyim ve biraz önce formu doldurdum e-Devlet üzerinden doğrulandı ve şu anda eğitim indirimi aktif yazıyor. İlk önce e-Devlet üzerinden öğrenci belgemi indirdim ve sağ üstteki öğrenci belgesi kodumu forma T.C. Kimlik numaram ile girdim. Ve şu an fiyatlar düşmüş durumda.

Eki Görüntüle 1990030

Eki Görüntüle 1990034

Ortaokul 8.sınıfa gidiyorum (gülme atıp aşağılamazsanız sevinirim) yararlanabiliyor muyum bir ihtimalde olsa?

Sizce A34 256 GB için 2k fiyat farkı vermeye değer mi? Önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum da.
Ben de acaba M34 veya A24 almak yerine kendi telefonumu 2100 tl indirim ile verip 9500 altında alıp vergi indirimini alıp A34 alsam mı diye düşünüyorum. Tabii bu şekilde vergi indirimi kapsamına girer mi emin değilim. Mantık olarak faturada 9500 ve altında olduğu sürece indirimin geçerli olması gerekiyor.

Ortaokul 8.sınıfa gidiyorum (gülme atıp aşağılamazsanız sevinirim) yararlanabiliyor muyum bir ihtimalde olsa?
Yanlış anlamadıysam bu kampanya üniversite öğrencileri için. Açık öğretim olmadıktan sonra yüksek lisans bile bu kampanyaya dahil ama lise ve orta okul için bir ibareye rastlamadım. (Yanlışım varsa düzeltin lütfen.)

Yeni konular

Geri
Yukarı