Samsung M51 alınır mı?

Abime aldık. İhtiyaçlarına ve alışkanlıklarına göre değişebilir ama bence güzel telefon. Normalde Çin markalarını fiyat performans olarak beğenirim ama bu segmentte Samsung'un bir çok yerde övüldüğünü gördüm. Poco veya Realme 6 7 PRO yerine çok daha mantıklı geldi. Batarya büyüklüğü de etken oldu. NFC falan da var. AMOLED ekran. Arayüz vs. gayet güzel görünüyor.

Abime aldık. İhtiyaçlarına ve alışkanlıklarına göre değişebilir ama bence güzel telefon. Normalde Çin markalarını fiyat performans olarak beğenirim ama bu segmentte Samsung'un birçok yerde övüldüğünü gördüm. Poco veya Realme 6 7 Pro yerine çok daha mantıklı geldi. Batarya büyüklüğü de etken oldu. NFC falan da var. AMOLED ekran. Arayüz vs. gayet güzel görünüyor.

Gelince detaylı inceleme yapacağımda 3.7'ye aldım 3.5 düştü bugün nasıl bir şanstır.

Gelince detaylı inceleme yapacağımda 3.7'ye aldım 3.5 düştü bugün nasıl bir şanstır.
Biz de öyle aldık. Sağlık olsun. Yeter ki telefon iyi olsun. Yapacak bir şey yok. Yıl sonuna doğru doların da biraz düşmesiyle bazı fırsatların oluşabileceğini insan tahmin ediyor ama almak isteyince hemen almak istiyorsunuz :)

Valla abim 750 lira daha verdi 512 GB Micro SD Kart aldı :)

Geri
Yukarı