Samsung M51 Wi-Fi kopuyor

Abime aldık 2 gün oldu. Henüz böyle bir dertten yakınmadı. Ama başka alan birisinin de bu konudan şikayet ettiğini okumuştum. Belki güncelleme ile düzeltirler yani umarım.

Hort olacak ancak genel bir bilgi vermek istiyorum. Samsung Galaxy A51 telefonumdada (1 senedir bende) böyle sorunlar var. Bunlarla bitmiyor. Şebeke çekimleride genellikle diğer telefonlara kıyasla daha az. Zaman zamanda çekmiyor. Her Bluetooth cihazı desteklemiyor. Misal kulaklığımdan kesintiler yaşıyorum ne yapsamda olmuyor. Arabaya bağladığımda bir sorun yaşamıyorum. Wi-Fi ile alakalı olarak ise, telefonu kenara koyup WhatsApp Web'e bağlandığım zaman gidip geliyor düzensiz bir şekilde. Bazen bir gidiyor gelmiyor bazen hiç gitmiyor. Daha sonrada telefon otomatik olarak Wi-Fi sürekli gidip geldiği için mobili veriye geçiyor. Bazı sabahlar kendisini kapatıp açmış vaziyette buluyorum alarm vs çalmıyor. Gitmediğim araştırmadığım yer kalmadı Samsung bu sorunu çözmüyor ki bence yazılımla da çözülebilecek bir şey değil. Donanımda problem var. Ben en yakın zamanda değiştirmeyi planlıyorum sanada tavsiye ederim. Müşteri hizmetlerinin ve garanti kapsamlarının tırtlığı ise cabası.

Bu arada Samsung'un iddia ettiği düzeltme güncellemelerini de aldım bir işe yaramadı.

Geri
Yukarı