Samsung M7 43" 4K nasıldır?

Ben aslında TV bakıyordum ama 50 tane cihaz yerine bunu almak aşırı mantıklı geldi. Fakat sorularım var:

1. Benim PC'de GTX 1650 olduğu için bu monitör ile sorun yaşar mıyım? Görüntü ayarı otomatik oluşur mu?
2. Bir de göz problemi yaratır mı acaba, ne kadar uzaklıktan kullanmak lazım? Monitör diyor sonuçta, normal bilgisayar koltuğuna oturup kullanılır mı?
3. Bu fiyata daha iyi seçenek bulamadım, varsa 32" ve üstü tavsiye verebilirsiniz.

Teşekkürler.
Hocam öncelikle merhabalar Samsung m7 4K 43 inç monitörünü kullanıyorum başta bana göz ağrısı yapar deseler de hiç öyle bir sorun yaşamadım bazen oluyor aralıksız 5-6 saat baktığım oluyor monitörle göz mesafem yaklaşık 65 santim ve gayet yeterli bir görüş açısı sunuyor ayrıca sadece youtube veya netflix kullanacağım zamanlarda kasayı çalıştırmıyorum bile monitör kendi içindeki işletim sistemi ile onlarca uygulamayı açıp tarayıcıya bile girebiliyor alırken bu kadar memnun olacağımı zannetmiyordum ancak aldıktan sonra aşırı keyifli bir ürün olduğunu anladım Ets2 gibi simülasyon araç sürme oyunlarında şahane bir deneyim sunuyor. Görüntü kalitesi olarakta mükemmel, sesi başta yeterli olurmu diye düşünüyordum ancak gayet güçlü bir ses sistemi koymuş olmalılarki sesi 20 de kullanıyorum kendi kumandası typc kablo ile şarj oluyor ayda 1 yarım saat takıyorum yetiyor malzeme kalitesi olarakta çok iyi bir monitör kesinlikle almanızı öneririm

Hocam öncelikle merhaba Samsung M7 4K 43 inç monitörünü kullanıyorum başta bana göz ağrısı yapar deseler de hiç öyle bir sorun yaşamadım bazen oluyor aralıksız 5-6 saat baktığım oluyor monitörle göz mesafem yaklaşık 65 santim ve gayet yeterli bir görüş açısı sunuyor ayrıca sadece YouTube veya Netflix kullanacağım zamanlarda kasayı çalıştırmıyorum bile monitör kendi içindeki işletim sistemi ile onlarca uygulamayı açıp tarayıcıya bile girebiliyor alırken bu kadar memnun olacağımı zannetmiyordum ancak aldıktan sonra aşırı keyifli bir ürün olduğunu anladım ETS 2 gibi simülasyon araç sürme oyunlarında şahane bir deneyim sunuyor. Görüntü kalitesi olarak da mükemmel, sesi başta yeterli olur mu diye düşünüyordum ancak gayet güçlü bir ses sistemi koymuş olmalılarki sesi 20 de kullanıyorum kendi kumandası typc kablo ile şarj oluyor ayda 1 yarım saat takıyorum yetiyor malzeme kalitesi olarak da çok iyi bir monitör kesinlikle almanızı öneririm

Renk ayarlarını nasıl yaptınız hocam? PS5'te kullanıyorum.

Geri
Yukarı