Samsung M7'ye TV+ indirilir mi?

ardabbx

Hectopat
Daha fazla  
Bu monitörü almayı düşünüyorum aynı zamanda da TV olarak kullanmak istiyorum. TV+ kutusu var evde ama internet kablosuyla falan uğraşmak istemiyorum, kısacası TV+ uygulamasını bu monitöre indirebilir miyim?

Sorunuzu anlamadım. Monitör tek başına görüntü veremeyeceği için görüntü veren bir alet (PC, TV Box vs.) yoksa, hayır kullanamazsınız. Kutu HDMI ile görüntü veriyorsa evet kullanabilirsiniz.

Sorunuzu anlamadım. Monitör tek başına görüntü veremeyeceği için görüntü veren bir alet (PC, TV box vs.) Yoksa, hayır kullanamazsınız. Kutu HDMI ile görüntü veriyorsa evet kullanabilirsiniz.

TV+ uygulaması indirip TV olarak kullanmayı düşünüyorum ondan bahsetmiştim eğer TV+ uygulaması varsa.

TV+ uygulaması indirip TV olarak kullanmayı düşünüyorum ondan bahsetmiştim eğer TV+ uygulaması varsa.
Hocam akıllı TV gibi çalışmaz monitörler maalesef. Kendisine aktarılan görüntüyü verirler sadece.

Sorunuzu anlamadım. Monitör tek başına görüntü veremeyeceği için görüntü veren bir alet (PC, TV Box vs.) yoksa, hayır kullanamazsınız. Kutu HDMI ile görüntü veriyorsa evet kullanabilirsiniz.
Bu montiörün içinde ayrı bir işletim sistemi var yani kendisi bir TV Box + Monitör olarak düşünebilirsiniz. Arkadaşta onu sormuş zaten.

@ardabbx @Beck çok özür diliyorum, bahsettiğiniz monitör akıllıymış. Evet kullanabilirsiniz.

Eğer içerisinde bir App Store varsa yüksek ihtimal kullanabilirsiniz. İçerisindeki işletim sistemi android ise en kötü apk kurarsınız. Biraz kurcalamak lazım.
Evet hocam mağazası varsa kurulabilir.

Geri
Yukarı