Samsung Magician 970 EVO Plus SSD'yi görmüyor

Hocam şimdi. Yukarıda verdiğim linke giriyorsunuz. Oradan NVMe Driver Installation Guide pdf'inin indirip adımları işleyiniz. not: yönetici olarak çalıştırmalısınız. Resimdeki adımları tek tek uygulayın sonra tekrar yazarsınız hocam.

Hocam şimdi. Yukarıda verdiğim linke giriyorsunuz. Oradan NVMe Driver Installation Guide pdf'inin indirip adımları işleyiniz. not: yönetici olarak çalıştırmalısınız. Resimdeki adımları tek tek uygulayın sonra tekrar yazarsınız hocam.
Denedim hocam fakat hep bu hatayı alıyorum driveri kuramıyorum maalesef.

Dosya Ekleri

• hata.jpg
    hata.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 58
Buldum hocam sorun bios ayarı ile ilgiliymiş. Not RST kontol yapılması lazım. Çünkü SSD2nin Raid desteği yokmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buldum hocam sorun bios ayarı ile ilgiliymiş. Not RST kontol yapılması lazım. Çünkü SSD2nin Raid desteği yokmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rst nedir hocam ? riskli bir şey mi ?

Hocam videoya baktınız mı kişi 3 kere aynı şeyi yapıyor anlatmak için ben riskli bir şey görmedim. En fazla windows açılmaz yaptığınız işlemi biostan geri alırsınız.
Denedim Rst mode veya Ahcı seçilebiliyor sadece Ahcı seçince açılmadı sistem tekrardan Rst ye getirdim. konuyu araştıracağım çözüm bulursam burada paylaşırım tekrardan çok teşekkür ederim ilgininiz yardımınız için :)

Hocam 2 veya daha fazla diskler için seçenrkler olmalı. Sistem için rstde kalsın fakat diğer ğirişi ahcı yapıp tekrar driveri kurmayı deneyin isterseniz.

Hocam 2 veya daha fazla diskler için seçenrkler olmalı. Sistem için rstde kalsın fakat diğer ğirişi ahcı yapıp tekrar driveri kurmayı deneyin isterseniz.
Baktım da bulamadım hocam. Videodaki gibi seçenekli değil sanırım benim Bios :)

Dosya Ekleri

• 20210410_114000.jpg
    20210410_114000.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 89
  • 20210410_114114.jpg
    20210410_114114.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 58
  • 20210410_114126.jpg
    20210410_114126.jpg
    126,2 KB · Görüntüleme: 56

Geri
Yukarı