Samsung Magician Güncelleme sonrası Hata Veriyor

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Dün Samsung Magician uygulamasına güncelleme gelmiş, ben de doğal olarak güncelledim ama şimdi bilgisayarı her açtığımda uyarı veriyor. Daha önce böyle bir uyarı ile karşılaşmıyordum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Uygulamaya girince düzeliyor normal çalışmaya devam ediyor. Her girdiğimde yönetici izni istiyor sanırım bu yüzden hata veriyor fakat yönetici olarak çalıştır seçeneğini de kaldıramadım.
Ekran Alıntısı7.JPG

v6.0 ile güzelim program tek kelime ile ÇÖP oldu.
Animasyonlar kasarak oynuyor.
Bazı menüler 5-10 saniyede açılıyor.
HD Sentinele benzemetmek istemişler ama ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.
v5.0.exesi olan varsa paylaşırsa müteşekkir olurum. 5.0 için girdiğim tüm siteler Samsungun kendi sitesine referans gönderiyor haliyle 6.0 iniyor.

v6.0 ile güzelim program tek kelime ile ÇÖP oldu.
Animasyonlar kasarak oynuyor.
Bazı menüler 5-10 saniyede açılıyor.
HD Sentinele benzemetmek istemişler ama ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.
v5.0.exesi olan varsa paylaşırsa müteşekkir olurum. 5.0 için girdiğim tüm siteler Samsungun kendi sitesine referans gönderiyor haliyle 6.0 iniyor.
Bende güncellediğime pişman oldum. Türkçe dil kullanım gitmiş, girip kullanmıyordum zaten ama en anızdan girince daha iyi anlıyorduk ve her açılışta bu uyarıyı vermesi sinir bozucu. Silsem bir şey kaybeder miyim? Uygulama sadece bilgileri görmek ve performans testi amaçlı mı yoksa uygulamayla beraber sağlıklı çalışması için bir takım düzenlemeler yapıyor mu bilgisayarda?

Başlangıç'a UAC yazıp barı en alta çekin. Yönetici izni kaynaklı ise çözecektir
2.PNG

860 Evo var bende. Konu dikkatimi çekti şuan güncelliyorum Magician'ı bakalım :)

Program berbat ötesi olmuş :( Bende problem yapmadı. PC'yi şuan resetlemiyorum. Bende de 250 GB 860 Evo var. İlginç bir durum var. BIOS dahil hiç bir yerde görünmeyen harddiskimi bu yeni Magician görüyor :)

Program berbat ötesi olmuş :( Bende problem yapmadı. PC'yi şuan resetlemiyorum. Bende de 250 GB 860 Evo var. İlginç bir durum var. BIOS dahil hiç bir yerde görünmeyen harddiskimi bu yeni Magician görüyor :)
Yükledikten sonra veya normal kullanımda bende de sorun yoktu. Bilgisayarı açarken devreye girmeye çalışıyor ama yöneticiden dolayı bu sorunu veriyordu sanırım. Bende görmeme sorunu olmadı hiç, zaten bilgisayarımda sadece bu var başka bir depolama alanı yok :)

Şimdi yeniden başlattım. Öyle bir hata almadım.
Ayrıca BIOS sürümümü düşürerek HDD'yi tekrar aktif ettim. Teşekkürler Samsung :D

Yeni konular

Geri
Yukarı