Samsung marka RAM alınır mı?

just chillin

Hectopat
Makaleler
2
Samsung'un tanınmış olduğunu biliyorum. Forumda çoğu markayla ilgili bu başlıktan olup Samsung olmayınca yorumları okuyacak bir yer bulamadım.

Yani samsung ram alınır mı? Alınır. Benim burada dikkat etmediğim nokta almış olduğum samsung marka ramin çip üretici farklıydı. Belki sistemim o sebeple kabul etmemiş olabilir. Aynı sorun 4gb'lık modüllerde olur mu ya da size denk gelir mi bilmiyorum. Denemekte fayda var. Sipariş edin, deneyin, testleri yapın, sistem uyumsuzluğu olursa geri iade edersiniz. Benim 3 hafta geçmesine rağmen iadem kabul edildi. Tabi ki kötülük düşünmedim ve sistem uyumsuzluğundan sonra aldığım pakete geri koyup her şeyi tamamlanmış şekilde bana gelen köpüğü ile beraber iade ettim. Etiketi bile tam sökmemiştim. Her neyse.

Sorunum ile alakalı konuyu diğer 3 büyük forumda da konu açarak belirttim ancak hala daha herhangi bir cevap alamadım. Burada da moderatörleri de mesaja eklememe ve "konuyu üste çıkarmama" rağmen henüz bir cevap gelmiş değil. Zaten burdan cevap bekleyene kadar ürün elimde patlamadığına dua ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı