Samsung monitör garanti durumu

Janpardayan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 2 sene önce Samsung'un 1080p 60 Hz bir monitörünü aldım daha sonra geçen hafta panel arızası aldım ve garantiye gönderdim bugün Samsung'dan bir telefon geldi ve teknik servis benim monitörümün onarılamayacağını söyledi ve bana bu monitörü teklif ettiler.
Bende tabii kabul ettim ürünüm garanti kapsamı içinde olduğu için arayıp sorduğumda benden herhangi bir ücret talep etmeyeceklerini de söylediler bur durum hakkında ne düşünüyorsunuz iyi sosyaller.

Ne tarz sorunlar arkadaşım kullanıyor 2 senedir memnun.

Çok fazla ghosting var. Çok ışık sızması çıkıyor çoğunlukla o modelden. Paneli kalitesiz. Daha ne olsun? Arkadaşına sorunsuzu denk gelmiş sanırım. Ya da kendi ürününü kötüleyemiyor.

Çok fazla ghosting var. Çok ışık sızması çıkıyor çoğunlukla o modelden. Paneli kalitesiz. Daha ne olsun? Arkadaşına sorunsuzu denk gelmiş sanırım. Ya da kendi ürününü kötüleyemiyor.

Tekrardan merhaba konu ile alakalı çokca araştırma yaptım ve şunu öğrendim dedikleriniz ilk etapta doğru ama tabii kafama dank etti ve teknik servisi aradım bana söylenen şey şu göndereceğimiz monitör revize edilmiş yani 2022 çıkışlı sizin anlattiginiz kronik sorunlu monitörlerden değil bu seri numarasınada bakarsanız zaten internette incelemelerdekilerle uymadığını fark edecekesiniz dendi ne kadar doğru bilemiyorum size de burada tekrardan yazamak istedim.

Hayret verici kadar güzel bir teklif yapmışlar bence. Hayırlı olsun diyelim.

Gerçekten bende şaşırdım teşekkürler.
Tekrardan merhaba şu an itibarıyla monitör elimde ve her türlü teste tabii tuttum ışık sızması yok denedim ghosting de her monitörde olacak kadar ufak tefek var rahatsız etmiyor belki almak isteyen arkadaşlar varsa gönül rahatlığıyla alabilirler.
Tekrardan merhaba şu an itibarıyla monitör elimde ve her türlü teste tabii tuttum ışık sızması yok denedim ghosting de her monitörde olacak kadar ufak tefek var rahatsız etmiyor belki almak isteyen arkadaşlar varsa gönül rahatlığıyla alabilirler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı