Samsung N150 Plus uyumlu şarj aleti önerisi

Metro1234

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp g6 ProBook
Samsung Galaxy J7 Prime
Laptopun şarj girişinin kaç mm olduğunu bilmiyorum bu yüzden soruyorum. Samsung N160 Plus ile uyumlu şarj aleti önerisi. Orjinal almak istemiyorum çünkü çok pahalıdır diye sadece 19v ve 40w olduğunu bilmiyorum o kadar

Çok alakasız ama Tivibu kutusu var bizde onun kablosu uydu :D ama galiba bataryası öldü şarj edilmiyor ama kabloyla açılıyor şu an ondan yazıyorum.

Genel Türk mantığı. Bakayım bir olacak mı oldu :D

Bende zamanında N150 Plus almıştım. Hiç kullanmadım aşırı yavaştı. Bir kere büyük dedeme verdim klavyesi bozulmuş. Onun haricinde sağlam. Dedim bulamadıysanız kafanızdaki fiyat ne kadardır onu sormak istemiştim. Bataryalarda kendi kendilerine bitmiyorsa oda hiç kullanılmadı gibi bir şey.

Genel Türk mantığı. Bakayım bir olacak mı oldu :D

Bende zamanında N150 Plus almıştım. Hiç kullanmadım aşırı yavaştı. Bir kere büyük dedeme verdim klavyesi bozulmuş. Onun haricinde sağlam. Dedim bulamadıysanız kafanızdaki fiyat ne kadardır onu sormak istemiştim. Bataryalarda kendi kendilerine bitmiyorsa oda hiç kullanılmadı gibi bir şey.
Yok ölü derken şarj olmuyo ama kabloya bağlıyken çalışıyo ama Linux'a geçecem WattOS buldum hala kasarsa Debin yükleyeceğim. Ve fanı çalışmıyo onun dışında tüm özellikleri çalışıyo.

Yeni konular

Geri
Yukarı