Rehber Play Store'dan WhatsApp Beta programına nasıl girilir?

İşletim sistemi
Android

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
İlla bir çıkış yolu vardır diye internette araştırma yapmaya başladım lakin çıkış yolunun bu tarz bir şey olacağını hiç zannetmiyordum.

Google'a girip WhatsApp beta yazıyoruz. Aşağıdaki yere giriyoruz.
Screenshot_20240524_040512_Brave.jpg

Girdiğimizde bize WhatsApp Beta programının dolu olduğunu gösteren bir uyarı gösterecek.
Screenshot_20240524_040451_Brave.jpg

Şimdi ise tek yapmamız gereken bu sayfayı durmadan yenilemek. Bir müddet sonra aşağıdaki gibi beta programına katılmamızı sağlayacak daveti kabul etme ekranı gelecek. (Ben ettiğim için görüntüyü YouTube'dan aldım.)
Screenshot_20240524_041244_YouTube.jpg

Daveti de kabul ettikten sonra artık Play Store'dan da kontrol edebilirsiniz, beta kullanıcısısınız.

Screenshot_20240524_040446_Brave.jpg

Açıkçası böyle boş bir yöntemin çalışmasını beklemiyordum fakat farklı farklı kaynaklardan görünce denedim ve oldu. 😄

Kaynak: how to join whatsap beta | YouTube

İlla bir çıkış yolu vardır diye internette araştırma yapmaya başladım lakin çıkış yolunun bu tarz bir şey lacağını hiç zannetmiyordum.

Google'a girip WhatsApp beta yazıyoruz. Aşağıdaki yere giriyoruz.
Eki Görüntüle 2203202

Girdiğimizde bize WhatsApp Beta programının dolu olduğunu gösteren bir uyarı gösterecek.
Eki Görüntüle 2203205

Şimdi ise tek yapmamız gereken bu sayfayı durmadan yenilemek. Bir müddet sonra aşağıdaki gibi beta programına katılmamızı sağlayacak daveti kabul etme ekranı gelecek. (Ben ettiğim için görüntüyü YouTube'dan aldım.)
Eki Görüntüle 2203204

Daveti de kabul ettikten sonra artık Play Store'dan da kontrol edebilirsiniz, beta kullanıcısısınız.

Eki Görüntüle 2203207

Açıkçası böyle boş bir yöntemin çalışmasını beklemiyordum fakat farklı farklı kaynaklardan görünce denedim ve oldu. 😄
Ne işe yarıyor?

WhatsApp'ın beta sürümüne dahil olduğunuzda yeni gelecek özellikleri test aşamasındayken, ana sürüme gelmesini beklemeden kullanabiliyorsunuz.
Teşekkürler, yarın yapayım bari.

Yeni konular

Geri
Yukarı