Samsung N150 Plus Windows 10 Home kaldırır mı?

win 10 uyum ve verim olarak 8.1 den daha iyi bir sürümdür.

Windows 10 daha akıcı bir sürüm olduğu için söyledim. Windows 8.1 kullandımız mı hiç acaba.Kullandıysanız bize tecrübelerinizi aktarın lütfen.
Evet Windows 8.1 uzun bir süre kullandım. O zaman bilgisayarımda 2 GB ram 5400 RPM 500 GB HDD vardı. O sisteme rağmen bana hi

Konu sahibi arkadaşım sen Windows 8.1'de kal sistemin eski zaten zorlanmasına da gerek yok makine boşa zorlanır.

Win 10 uyum ve verim olarak 8.1'den daha iyi bir sürümdür.

Windows 10 daha akıcı bir sürüm olduğu için söyledim. Windows 8.1 kullandımız mı hiç acaba. Kullandıysanız bize tecrübelerinizi aktarın lütfen.

İmzamda ki eski sistemde kullanıyorum o haliyle bile 20 saniyede açılıyor ofis, ödev, video tarzı işlemleri yapıyor kasma yok hafif sistem.

O sisteme rağmen bana hiçbir sıkıntı çıkarmadı. (Kursura bakmayın touch pad kırık kendi kendine birşeyler yapıyor yanlışlıkla paylaştım.)
Teşekkürler,çok başlangıç bir sistem olduğu için siz haklı olabilirsiniz.(bu arada harici bir mouse kullanıyorsanız fare ayarlarından devre dışı bırakabilirsiniz,işinize yarayabilir)

Teşekkürler, çok başlangıç bir sistem olduğu için siz haklı olabilirsiniz.(Bu arada harici bir mouse kullanıyorsanız fare ayarlarından devre dışı bırakabilirsiniz, işinize yarayabilir)

Mause geçen gün kırıldı. Şimdi touch pad beni idare ediyor zaten yakında yenisini alacağım. Bu arada bende size teşekkür ederim. Nedense çok hoşuma gitti bu sohbet.

Hayır Windows 10 kurma. 32 Bit için minimum 3 GB 64 Bit için ise 4 GB şart. Bilgisayarında 1.66 GHz atom işlemci varmış. 160 GB'da HDD. Çok eski ve Windows 10 konusunda yetersiz bir bilgisayar kendisi. Rahat edemezsin çok yavaş çalışır. Windows 8.1 kullan.

Yakında kendi PC'mi güncelleyeceğim için kendime M.2 SSD alacağım. Kendi bilgisayarımda şu an 120 GB SATA SSD var. Güncellediğimde takacağım. Ayrıca galiba benimkinde 300 GB HDD var. O da değiştirilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı