Samsung neden laptop çıkarmıyor?

Logan Howlett

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Huawei vs birçok markanın laptopu var ama Samsung çıkarmıyor. Neden sizce?

Giriş seviye orta seviye premium seviye şeklinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam artık çıkarmıyor bende çok eski Windows 7 li bir laptop var ama şarj aleti bozuldu ama eskiden çok iyiydi ama o zamanlar biraz daha az bilgim vardı (12 yaşındayım 9 ya da 10 yaşımdan bahsediyorum)hiç oyun yüklemeyi denemedim o zaman içinde olsa performansı bilmiyorum hele sistem özelliklerini hiç bilmiyorum.

Aslında yakın zamanlarda tanıtılan bir laptopu var Galaxy book 3 adlı ama bunlar Türkiye'ye gelmiyor.

Duydum onu aynen gelmiyor ama gelmesi lazım elde kalacak bir ürün olmaz bence dediğim gibi giriş orta premium seviye süper olur 👍

Hocam artık çıkarmıyor bende çok eski Windows 7'li bir laptop var ama şarj aleti bozuldu ama eskiden çok iyiydi ama o zamanlar biraz daha az bilgim vardı (12 yaşındayım 9 ya da 10 yaşımdan bahsediyorum)hiç oyun yüklemeyi denemedim o zaman içinde olsa performansı bilmiyorum hele sistem özelliklerini hiç bilmiyorum.

Aynen eskiden vardı ama bence devam ettirmesi lazım laptopa yüklenmesi lazım 👍

Aynen eskiden vardı ama bence devam ettirmesi lazım laptopa yüklenmesi lazım 👍
Bence de devam etmeli bide laptop üretmeyi neden durduruldu anlamadım sonuçta kendi ürettiği SSD kullanan ve ekran kartı olarak ve işlemci olarak AMD kullansa iyi olurdu piyasada AMD laptoplar olurdu

Geri
Yukarı