Samsung neden safir kamera camı kullanmıyor?

mencolarado

Picopat
Samsung neden hala safir kamera camı kullanmıyor?

Apple 2010'lu yıllar'dan beri safir cam kullanıyor.
Xiaomi Mi 9 bile safir.

3 tane Samsung amiral gemisi kullandım. 2 tane S serisi 1 tane Note serisi. İlk aldığım an ile 2 sene sonra çektiğim fotoğraflarda bariz kalitesizlik farkı oluşuyor.

Işıkta bakıyorum çok yakından bakınca kılacak çizikler olduğunu görüyorum.

Arkadaşımda 7 yıllık iPhone 7 var onunkine bakıyoruz hala ilk günkü gibi çekiyor, nokta ve çizik yok.

Gerçekten rezillik. Samsung hala kullanmıyor. Mi 9'da bile var.

Safir objektif kapağa sahip telefonlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu hakkında bilgim yok ama kılıf kullanmayan telefonu dağa tarlaya götüren masaya yatağa koymak yerine firlatmayi tercih eden biri olarak hiç kılcal çizik yok.
Dış kasası çok kalitesiz A52s kullanıyorum kapagın boyası sokuldu yanları aşındı bayağı hirpaladim yani ama kamera tertemiz.
Ben safir sanıyordum normal cam bu kadar dayanamaz.

Bayağı bayağı safir cam kullanıyor Samsung. Tabii Apple'da da olduğu gibi saf safir değil ve bunlar Mohs 6'da, 7'de veya 8'de çiziliyor. Yanlış bilgilendirmeyin insanları.

@BerkayZ87'nin bu konu hakkında detaylı bir makalesi var:

Bayağı bayağı safir cam kullanıyor Samsung. Tabii Apple'da da olduğu gibi saf safir değil ve bunlar Mohs 6'da, 7'de veya 8'de çiziliyor. Yanlış bilgilendirmeyin insanları.

@BerkayZ87'nin bu konu hakkında detaylı bir makalesi var:
EPey coma girip bakabilirsin. Safir kullanan cihazlarin hepsi belli.
Sen yaniltiyorsun fan boy.

Müşteri hizmetlerine direk mail atarak sor. Safir mafir değil çiziliyor.

Üreticiye sorduğunda da safir cevabı alamıyorsun.

Resmi olarak samsunga sorun ve cevabı görün.

EPey coma girip bakabilirsin. Safir kullanan cihazlarin hepsi belli.
Sen yaniltiyorsun fan boy.

Müşteri hizmetlerine direk mail atarak sor. Safir mafir değil çiziliyor.

Üreticiye sorduğunda da safir cevabı alamıyorsun.

Resmi olarak samsunga sorun ve cevabı görün.
Epey.com dediğin siteyi baz almam. Başta telefonda kullanılan materyal ve kamera sensörleri olmak üzere yanlış bilgiler giriyor. Sadece 178 telefon safir cam kullanmıyor.

Varsayımlar üzerine konuşmak kolay, safir cam olmadığını iddia ediyorsan üstte paylaştığım videoda dahil olacak şekilde şu videoların hesabını ver:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sevgili dostum muhtemelen okuduğunu anlamıyorsun sana tavsiyem kitap okuman konu telefonun tamamen hangi maddeden üretildiği değil kamera kısmının üzerinde bulunan objektif kapağının safir olup olmaması üreticisi olan samsung zaten safir değil diyor. Daha fazla kitap okuman dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı