Samsung Note 10 Lite vs Note 10 vs A52 vs S10

İnsanFinn

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Note 10 Lite, Samsung Note 10, A52 ve S10 modelleri arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz? Kesin olarak farklı marka almayacağım ve bu modeller arasından seçim yapmayı düşünüyorum.

Paranız varsa ve batarya ömrü aşırı önemli değilse Galaxy Note 10 en iyi seçenektir. Batarya çok önemli ise gakaxy Note 10 Lite'ya da A52 daha iyi olur.

Bence Galaxy Note 10 en mantıklısı.

Evet hocam. Performans olarak daha iyi ancak malzeme kalitesi olarak daha kötü.

Aslında S10 veya Note 10 istiyordum ancak mağazalarda kalmamış, internetten almaya da çekiniyorum. Sizce güvenilir midir internetten telefon sipariş etmek 5K üzerine? Amazon falan düşünüyorum. Samsung Galaxy S10 Lite SM-G770F Akıllı Telefon, 128 GB, Prizma Siyah (Samsung Türkiye Garantili): Amazon.com.tr şu linkteki model. Eğer bunlardan birini almazsam A52 veya A72 alacağım ama arka kapakları çok kalitesiz diyorlar ve stok yok onlarda da.

Aslında S10 veya Note 10 istiyordum ancak mağazalarda kalmamış, internetten almaya da çekiniyorum. Sizce güvenilir midir internetten telefon sipariş etmek 5K üzerine? Amazon falan düşünüyorum. Samsung Galaxy S10 Lite SM-G770F Akıllı Telefon, 128 GB, Prizma Siyah (Samsung Türkiye Garantili): Amazon.com.tr şu linkteki model. Eğer bunlardan birini almazsam A52 veya A72 alacağım ama arka kapakları çok kalitesiz diyorlar ve stok yok onlarda da.

Fiyatı çok pahalı. Onun yerine POCO F2 Pro almak daha mantıklı. Üstelik POCO F2 Pro'nun malzeme kalitesi daha iyi.

Amazon güvenilir bir site.

Fiyatı çok pahalı. Onun yerine POCO F2 Pro almak daha mantıklı. Üstelik POCO F2 Pro'nun malzeme kalitesi daha iyi.

Samsung dışında bir marka almayı düşünmüyorum. En kötü A52 alacağım.

Peki A72 mi? S10 Lite mi sizce?

Geri
Yukarı