Samsung Note 10 veya Note 8 alınır mı?

baki3478

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba elimde POCO X3 Pro cihazı var neredeyse 2.5 yıldır kullanıyorum ve 2.5 yıl sonunda telefonu değiştirmeyi düşünmeye başladım bu düşünceye iten sebepler oldu maalesef ki telefonun birkaç ay önce anakartı yandı ve garantiden tamir olup geri geldi anakart yandıktan sonra öğrendim ki kronik bir sorunmuş telefonu satmak istersem bile 5 bin civarında satabiliyorum zamanının amiral gemisi olan Note 8 ve Note 10'ları düşündüm (S20 FE yi de düşünmedim değil) POCO X3 Pro da eksik bulduğum şeyler kamera, ekran ve işletim sistemi. Bunları Note 8 ve Note 10 da bulabilir miyim? Hatta S20 FE yi de düşünüyorum bu 3 cihaz arasında kaldım. Aralarında 2. telefon olarak alabileceğim bir tek Note 8 var kısaca POCO X3 Pro'dan geçilecek kamera, ekran ve işletim sistemi iyi olan telefon ne önerirsiniz Note 10,8 veya S20 FE kullanan birisi yazabilirse sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 8 işlemci ve batarya konusunda yüz üstü bırakır. 4K 60FPS olmaması da ayrı.
S9 Plus daha mantıklı bir seçim, tabii kaleme talebiniz yoksa.

S20 Fe veya Note 10'u eli yüzü düzgün şekilde bulabilirseniz alın.

Merhaba elimde POCO X3 Pro cihazı var neredeyse 2.5 yıldır kullanıyorum ve 2.5 yıl sonunda telefonu değiştirmeyi düşünmeye başladım bu düşünceye iten sebepler oldu maalesef ki telefonun birkaç ay önce anakartı yandı ve garantiden tamir olup geri geldi anakart yandıktan sonra öğrendim ki kronik bir sorunmuş telefonu satmak istersem bile 5 bin civarında satabiliyorum zamanının amiral gemisi olan Note 8 ve Note 10'ları düşündüm (S20 FE yi de düşünmedim değil) POCO X3 Pro da eksik bulduğum şeyler kamera, ekran ve işletim sistemi. Bunları Note 8 ve Note 10 da bulabilir miyim? Hatta S20 FE yi de düşünüyorum bu 3 cihaz arasında kaldım. Aralarında 2. telefon olarak alabileceğim bir tek Note 8 var kısaca POCO X3 Pro'dan geçilecek kamera, ekran ve işletim sistemi iyi olan telefon ne önerirsiniz Note 10,8 veya S20 FE kullanan birisi yazabilirse sevinirim, şimdiden teşekkürler.

S20 FE.

Kullanmıyorum ama şunu söyleyebilirim Note 10 ve S20 FE arasında kalınacak olunursa S20 FE iyi iş görür.
Note 10 da alınabilir bir cihaz.
S20 fe yi de çok araştırdım ama ben biraz farklı bir cihaz olsun istiyorum iPhonelara baktım 11 e bile 20 bin lira istiyorlar o parayı 11 e asla vermem konuya gelicek olursa note 10 da kalem dikkatimi çekiyor ekranın büyük olması ve tasarımın göze hoş gelmesi daha çok hitap ediyor kamerayı da sosyal medya için istiyorum güzel içerik yapabilmek için

Note 8 işlemci ve batarya konusunda yüz üstü bırakır. 4K 60FPS olmaması da ayrı.
S9 Plus daha mantıklı bir seçim, tabii kaleme talebiniz yoksa.

S20 Fe veya Note 10'u eli yüzü düzgün şekilde bulabilirseniz alın.
S20 fe yi çok düşündüm ama tasarımı hoşuma gitmiyor şahsi fikrim gerçi note 10 ile pek bir farkı yok ama note 10 daha çok hoşuma gidiyor poco x3 ü satıp alıcağım için korkutuyor nede olsa 2. El cihaz alıcam s20 fe de sıfır 12 bin lira civarında olması daha mantıklı geliyor

S20 FE yi de çok araştırdım ama ben biraz farklı bir cihaz olsun istiyorum IPhone'lara baktım 11'e bile 20 bin lira istiyorlar o parayı 11'e asla vermem konuya gelecek olursa Note 10 da kalem dikkatimi çekiyor ekranın büyük olması ve tasarımın göze hoş gelmesi daha çok hitap ediyor kamerayı da sosyal medya için istiyorum güzel içerik yapabilmek için

S20 FE yi çok düşündüm ama tasarımı hoşuma gitmiyor şahsi fikrim gerçi Note 10 ile pek bir farkı yok ama Note 10 daha çok hoşuma gidiyor POCO X3'ü satıp alacağım için korkutuyor ne de olsa 2. El cihaz alacağım S20 FE de sıfır 12 bin lira civarında olması daha mantıklı geliyor

Bu aralar 2.el cihazların mantığı çok kalmadı gibi ama almak isterseniz temiz bulabileceğinize inanıyorsanız Note 10 bakın.

Bu aralar 2.el cihazların mantığı çok kalmadı gibi ama almak isterseniz temiz bulabileceğinize inanıyorsanız Note 10 bakın.
Dediğiniz doğru elimizdekinin değerini bilmek lazım ama elimdeki cihazı ilk aldığım zaman oyun odaklı almıştım ve o konuda çoğu cihazdan gerçekten de başarılı ama artık oyun değilde sosyal medya kamera veya film izlemek istediğim için yönelimlerim değişti o yüzden düşünüyorum ama 2. El olduğu içinde korkuyorum ama ilk telefonumdan beri hiç böyle üst segment cihazım olmadığı içinde içten içe değiştirmek istiyorum

Dediğiniz doğru elimizdekinin değerini bilmek lazım ama elimdeki cihazı ilk aldığım zaman oyun odaklı almıştım ve o konuda çoğu cihazdan gerçekten de başarılı ama artık oyun değil de sosyal medya kamera veya film izlemek istediğim için yönelimlerim değişti o yüzden düşünüyorum ama 2. El olduğu içinde korkuyorum ama ilk telefonumdan beri hiç böyle üst segment cihazım olmadığı içinde içten içe değiştirmek istiyorum

Ben sizin yerinizde olsam sıfır cihaz alırım. Yine de karar sizin(Öyle bir duruma düşsem açıkçası kalem amacı değil de S serisinden S10 da bakabilirdim.) Zamanında S7 kullanmıştım 2K ekranda bir şey izlemek çok keyifli oluyordu.

Plus alabilir misiniz?

Note 8'e gecmeyin. S20 FE alinabilir ancak 2. el aliyorsaniz Snapdragon varyantinin olmasina dikkat edin, bunu model numarasina bakarak anlayabilirsiniz. SM-G780G olmali.

Geri
Yukarı