Samsung Note 3 ısınıyor

Aze

Hectopat
Merhaba. Dün telefonumu kullanıyorken birden kapandı. Telefonu tekrar açarken çok ısındığını fark ettim. CPU-Z açtığımda ısının 95-100 C olduğunu gördüm. Telefonda tüm uygulamaları kaldırdım ama sorun çözülmedi. Bir de kendi kendine uygulamarı durduruyor. Ne yapabilim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Dün telefonumu kullanıyorken birden kapandı. Telefonu tekrar açarken çok ısındığını fark ettim. CPU-Z açtığımda ısının 95-100 C olduğunu gördüm. Telefonda tüm uygulamaları kaldırdım ama sorun çözülmedi. Bir de kendi kendine uygulamarı durduruyor. Ne yapabilim?

Yedekle dosyalarını bir telefonu sıfırlamaya dene ama o telefon iyi dayanmış deyim.

Yeni telefon almalısın.

Üstadım, noktayı koymuşsunuz. 🤌🏼

Note 3 artık günümüz için ziyadesiyle düşük teknoloji kalması bir kenara firmanın planlı eskimesine de maruz kalmış bir cihazdır.

Ek olarak kullanım süresinden dolayı da bu tip durumların olması normal artık. Aslında teknolojik ürünler şans işi olduğu için her ürün için geçerlidir. ☝🏼

Yeni cihaza geçmeniz istatistiki açıdan sizi rahatlatıp daha teknolojik cihaz kullanma deneyimi sunarken, cebinizi de boşaltacaktır. 👎🏼

Saygılarımla. 🌹

Hocam naptınız ya :D bu zamana kadar nasıl kullanmayı becerdiniz.

Yedekle dosyalarını bir telefonu sıfırlamaya dene ama o telefon iyi dayanmış deyim.
Telefon açılmıyor ki yedekleyebiliyim. Birde format attım yine aynı sorun oldu

Telefon açılmıyor ki yedekleyebiliyim. Birde format attım yine aynı sorun oldu

Geri
Yukarı