Samsung Note 3 vs Turkcell T60

Keşke almasaydınız. (Yakın zamanda aldıysanız) Note 3 şu an olduğu fiyatı haketmiyor genel anlamda. Fakat halen operatör telefonlsrından daha iyi. Zorunlu olmadıkça operatör telefonu alınmamalı.

Note 3 almanızı öneririm. Operatör telefonu almayın.
Zaten Note 3 N9005 kullanıcısıyım ama bıktım usandım sorunlarından oyun oynayınca ve durduk yere (birde güneş varsa) sıcaklığı 52 ile 55 dereceye çıkıyor severek aldığım note 3 ten bıktm artık benim arkadaşta t60 var onda böyle sıkıntı yaşamadığını çok memnun olduğunu dile getirdi. "Samsung gerçekten de pişmanlıktan başka bir işe yaradığın yok."

Keşke almasaydınız. (Yakın zamanda aldıysanız) Note 3 şu an olduğu fiyatı haketmiyor genel anlamda. Fakat halen operatör telefonlsrından daha iyi. Zorunlu olmadıkça operatör telefonu alınmamalı.
O ara almam gerekiyordu alalı 1 seneyi geçti.

Note 3 arayüzünden dolayı fazlasıyla kasılıyor. Onun yerine Xperia Z2 veya Z3 compact almanızı öneririm.
Aldım bir kere 1 yıl önce :cry::cry:

Turkcell al da pişmanlığı gör sen :)
Zaten aldım note 3 ü 1 sene önce tam pişmanlık t60 alanlar gayet memnun kamerası fiyatına göre çook iyi. Note 3 ten bile iyi bizzat şahit oldum abartısız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı