Samsung Note 3'e Android 5 Yüklenmeli mi ?

Onur Küçük

Hectopat
Daha fazla  
Note 3 telefonum var. Bazı telefonlarda sürüm güncelleme sorunlu olabiliyor. Note 3 için bu nasıldır ? Yani Android 5'e yükseltirsem 4'ten daha iyi mi yoksa daha kötü mü performans verir ?

@Ali Güngör Abi sen eskiden Note 3 kullanıyordun diye biliyorum. Sanırım sizin Galaxy Note 3 Android 5.0 güncelleme videosunda da senin telefonunu kullandınız. Sence Note 3 için Android 5.0 uygun mu ?

Ben kurdum bir arkadaşımın telefonuna. Pil ömrü müthiş derecede azaldı. Yeniden 4.4'e çevirdik.
Eğer root-rom işlerinden anlıyorsanız stabil çalışan bir CM versiyonu yüklemenizi tavsiye ederim. CM13 birkaç versiyonu çok stabil diye okudum. Ben de araştırıyorum.

Stabilitesi kurduğunuz uygulamalara ve kullanımınza göre değişir ama güncellemek her zaman önemlidir. Benim 6 yıllık telefona can getirdi Android 5.1 ama sizde de aynı sonucu mu getirir bilinmez. Bir gün deneyin değerleri karşılaştırın öyle karar verin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı