Samsung Note 4 Batarya Nereden Alınır?

arslanak22

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Note 4 telefonum var pili iyice gitti bulunduğum yerde de Samsung bayi yok. Orjinal batarya alabileceğim bir site var mı ? Markafoni ve mobilcadde denen siteler güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 3 senedir.note 3 sahibiyim. İlk aldığımda 100-120 tl samsung shoptan batarya kiti aldım.yedek şarj kutuya dahildi.3 senedir biri bitince diğerini takarak kabloya bağımlı olmadan kullandım.telefon açma kapama konusunda çok yeteeinekli olmamama rağmen kısa sürede alıştım.2 batarya yavaş yavaş ömürlerini tamamlamaya başladılar.geçen baharda samsung shoptan yeni batarya aldım.1 yada 2 batarya alıp kullanabildiğim kadar telefonu kullanmak istiyorum.Telefonumdan gayet memnunum.Bulabilirseniz batarya kiti alın.yedek şarj içinde.Bahsettiğiniz sitelerden çeşitli zamanlarda ne aldı isem yeterince memnun kalmadım.batarya hiç almadım ama.tavsiye etmem.20-30 tl çöpe atmak yerine batarya kiti bulamazsanız 100 tlye orjinal batarya almanızı tavsiye ederim.vatan-bimeks-media market-teknosa -gold-samsung shop v.b. farketmez.batarya dışında istediğiniz ürünü istediğiniz yerden alın bence.arka kapak sık açıp kapamadan dolayı ucundan çatlamaya başladı normal olarak.15 tl ye n11 den arka kapak aldım.n22-hepsi burada v.b. sitelerden batarya almanızı tavsiye etmem.onlar aracı firma. Asıl Satış yapan spot firmalar .batarya haricinde istediğinizi alın

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı