Samsung Note 4 ilk izlenimlerim

Furkan123123

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Arkadaşlar telefonu daha bi kaç saat oluyor alalı saat 3:30 da aldım 4:30da eve gelip kurulumunu yaptım işte google hesabı felan aldım,beyaz rengini aldım neyse sadede geleyim telefon on numara şuan için çok oyun felan yükleyemedim dr.driving yükledim ve candcrush 2 oyunuda mükemmel oynattı, telefonun kamerası çok güzel hem ön hem arka yalnız hava kararınca ışıksız ortamda pekde iyi değil, tek elle yazı yazmak mümkün degil telefonun sol tarafına parmaklarınız çok büyük degilse uzanamıyorsunuz, parmak izi okuması süper çok hızlı okuyor ilk 2-3 kez yaparken lütfen daha yavaş geçirin parmagınızı diyordu artık çok hızlı çeksemde okuyor, telefon biraz ısınıyor yani çok farkında olmuyorsunuz ama benim gibi 16:30da açıp 19:50 ye kadar kurcalarsanız elinizden düşürmeden elinizin terledigini fark ediyorsunuz :D ve şarjı çok iyi gidiyor ilk açtıgımda batarya %55 doluyd,telefonda müzik dinledim video izledim facebook,twitter,whatsap sürekli mesajlaştım fotograf çektim shealt ı denedim (pek başarılı olamadım kalp hızını ölçüyor ama kandaki oksijen degerini ölçerken sürekli parmagını kameranın altındaki yere düzgün koy diyor sanırım ben hata yapıyorum) 19:30 civarı gibi şarj az uyarısı verdi ekran parlaklıgını biraz kıstı kullanmaya devam ettim en son şarja taktıgımda 19:50 de %15 vardı telefonun inceligi çok iyi çok ince telefon hızlı şarj özelligi varmış şarja takalı 10 dk oldu %47 olmuş gayet hızlı şarj oluyor, telefonun şekli felanda çok güzel yalnız siyah renginde arka kapak daha bi derimsi gibi görünüyor uzaktan yada piskolojik bana öyle geliyor bilmiyorum ama beyazın rengi önden duruşu yan metal çerçevelerinin beyaz olması felan benim çok hoşuma gitti çok sevdim telefonu zaten bimeksede g3 alıcam diye gitmiştim bunu görünce çok beğendim indirimini kaçırmadım 2100TL ye aldım bu indirim bu gün özelmiş tüm bimeks mağazalarında varmış alacak olan arkadaşlar eğer yakın zamanda alacaklarsa bence bu gün gidip bi bakabilirler

Saolun arkadaşlar daha iyisi sizin olsun telefon süper gerçekten yüklediğim tüm oyunlar uygulamalar sorunsuz çalıştı biraz ısınıyor ama telefon kullanırken elim terliyor sürekli

Telefonun beyaz rengi var bende ve altında kapağın tam kapanmadigi bi yer var şarj yerinin altında kapağın dişleri yok tam kapanmıyor vé bu kadar para verdikten sonra böyle saçma bir şey olması beni gerçekten üzdü bu benim cihazda olan bi sorunmu yoksa tüm note 4 lerde varmı

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı