Samsung Note 4 OTG ve MTP Sorunu

Furkan Görür

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Borsa
Merhaba, yeni samsung note 4 aldım evde OTG kablosu ve flash disk var telefona bağladım flash diski görmedi Root'suz olduğu için de Root gerektiren APK'leri kuramıyorum 2. sorunum ise telefonu PC'ye bağlayayım dedim Telefonda USB Hata Ayıklama açık olduğu halde Laptop görmüyor fakat Laptop'tan ses geliyor driver falan her şey denedim olmadı. Samsung Kies'i de denedim yine aynı sonuç eski telefonuma root attıktan sonra bir APK indirmiştim öyle Laptop görmüştü telefonu benim telefon da Root'suz olduğu için kullanamıyorum ne yapmam gerek?

Galaxy-Note-4-Ultra09-1024x576.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
OTG kablosunda bir problem olabilir. Note 4'te aktif olarak OTG kullanıyorum ve herhangi bir ek yazılıma gerek duymadan işlem yapabiliyorum.
Ayrıca USB dosya sistemi NTFS ise Fat-Fat32 dene.

OTG kablosunda bir problem olabilir. Note 4'te aktif olarak OTG kullanıyorum ve herhangi bir ek yazılıma gerek duymadan işlem yapabiliyorum.
Ayrıca USB dosya sistemi NTFS ise Fat-Fat32 dene.

USB Dosya sistemini NTFS & Fat-Fat32 nasıl deneyeceğim şu an bu konuştuğun 2 şeyden hiçbir bilgim yok

Ve OTG kablosunda problem olduğunu da sanmıyorum ama bunu es gececeğim sadece nasıl benim telefon Laptopu görecek içine dizi/film atmam gerekiyor da önceden Yandex Disk'e yükleyip öyle indiriyorum :( Artık olmuyor böyle de uğraştırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden dandik bir kablo ile veri aktarımı yapmaya çalıştığımda PC telefonu görmemişti. Sorun kabloda olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı