Samsung Note 5 IMEI Öğrenme

Leka

Hectopat
Makaleler
2
Herkese selamlar. Bende ekranı değişecek Note 5 var. Ekranı hiçbir şekilde gözükmüyor ama telefon çalışıyor. Servise vermek istedim ücret karşılığında. Fakat IMEI istediler. Normalde arka kapakta olması lazımmış. Ama arka kapak benden habersiz değişmiş. Garanti kapsamında 2 kere daha vermiştim servise. Şu an hiçbir şekilde IMEI ulaşamıyorum. Faturasında, kutusunda yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Aynı servise vermiştim. Iznim olmadan değiştirilmiş herhalde. Kadına sadece buraya geldim dediğimde bilemem dedi.
Edit: önceki iki gelişimde ekrandi yeniden

Önceki verişleriniz için elbet bir fiş veya kanıt sunucak bir şey olmalı? Eğer sizde varsa bunları sunun yardımcı olacaklardır elbet.

Önceki verişleriniz için elbet bir fiş veya kanıt sunucak bir şey olmalı? Eğer sizde varsa bunları sunun yardımcı olacaklardır elbet.
Eve gidince bakacağım.
Yok hocam bulamadım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı