Samsung Note 8 ekran yan dönmemesi

G3b3r3s1c3l3r

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Telefonda mesela YouTube izlerken ekran büyültmeye basınca yan dönüyor sorunsuz bir de Netflix de sorun yaşamıyorum. Ama Google da film dizi sitelerinde ekranı büyültme tuşuna basınca ekranın kenarları siyah oluyor ama ekran yan dönüp büyümüyor bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Telefonda mesela YouTube izlerken ekran büyültmeye basınca yan dönüyor sorunsuz bir de Netflix de sorun yaşamıyorum. Ama Google da film dizi sitelerinde ekranı büyültme tuşuna basınca ekranın kenarları siyah oluyor ama ekran yan dönüp büyümüyor bunu nasıl çözebilirim?

Samsug s8. brom ekranı üste kaydır Wi-Fi Bluetooth falan olan bölüm var ya orada portre diye bir şey olacak onu açın.

Samsug s8. brom ekranı üste kaydır Wi-Fi Bluetooth falan olan bölüm var ya orada portre diye bir şey olacak onu açın.

Brom öyle olmuyorsa yazılımı güncelle bilmiyorsan servise at.

Samsug s8. brom ekranı üste kaydır Wi-Fi Bluetooth falan olan bölüm var ya orada portre diye bir şey olacak

Brom olmuyorsa yazilim guncelle servise at ama Netflix'te falan dönüyorss sıkıntı yok.

Brom öyle olmuyorsa yazılımı güncelle bilmiyorsan servise at.

Brom olmuyorsa yazilim guncelle servise at ama Netflix'te falan dönüyorss sıkıntı yok.
şu anda oto.döndürme yazan seçili mavi yanıyor yani portre modunda değil. Böyle denedim ama malesef işe yaramadı. Bildirimlerde yazılım güncelleme şuan yok.
Sonradan hatırladım bir yürüyüş programında falan konum sıkıntı çalışıyor. Telefonda ve bu Traffic Racer oyunun motor versiyonunda hani telefon döndürülerek oynanılıyor mesela ben de hep sağ veya sol takılı kalıyordu etki yapamıyorum sanırım telefonda sıkıntı var.
Cevap için teşekkürler yinede.

Yeni konular

Geri
Yukarı