SAMSUNG NP-350V5C-S0JTR Notebook

Hawke

Kilopat
Merhabalar. Şu sıralar oyun için bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Öncelikle oynadığım oyunları belirteyim: bf3 veya mw3 gibi yeni çıkan oyunları oynamıyorum. Öyle ki ac: revelations oynamak için bile yeni bilgisayar almayı bekliyorum. Benim tercihim masaüstü olması yönünde fakat SAMSUNG NP-350V5C-S0JTR notebook indirime girince sormak istedim nasıldır diye. Bütçem 1500TL ve bu fiyata daha iyi bir masaüstü bilgisayar toplayabilir miyim? Masaüstü olursa da monitörü değiştirmeyi düşünmüyorum.

Kısacası bu model iyi midir yardımcı olursanız teşekkür ederim :)

O indirimler Stok eritmek maksadıyla yapılan göz boyamasından başka birşey değil.
İndirim yapıldıktan sonra ''indirimin süresi doldu'' deyip tekrar eski fiyatına satışa devam ediliyorsa indirim o zaman indirimdir.

Samsung NP350V5C-S0JTR Notebook - Gold.com.tr
Samsung NP350V5C-S0JTR - Bilgisayar - Laptop
Samsung NP350V5C-S0JTR Notebook - Electro World

Samsung NP-350V5C-S0JTR (W8) | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Gördüğünüz gibi aslında ortada indirim falan yok. Sadece bir etiket güncellemesi var, tüketiciye indirim olarak gösterilmeye çalışılan :)

• Intel®
  • Core™ i5
  • Maks Turbo Frekansı 3.20 GHz
  • 3230M
  • 2,6 Ghz
  • 15,6"
  • 1366 x 768 px
  • 6 GB
  • 1600 MHz
  • SATA
  • 750 GB
  • 2 GB
  • 7200 rpm
  • Windows 8
  • 2,33 kg
  • 3 MB
  • AMD Radeon HD7670M
  • Multimedia Kart (MMC), Secure Digital Kart (SD)
  • Paylaşımsız
  • DDR3
  • 8 GB

sanırım gerçekten indirim yokmuş. şu an 1300 liraya bile bulmak mümkün. sanırım okullar kapanana kadar bekleyip bir masaüstü bilgisayar toplayacağım. tekrar teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı