Samsung NP-R522 kapanıyor

ufuk_ufuk

Hectopat
Model Samsung NP-R522 laptopun özellikleri; Intel Core Duo - 4 GB RAM - ATI Radeon HD 4300, laptop belli belirsiz aralıklarla hiçbir şey açık değilken bile kendiliğinden kapanıyor, başlattan kapatır gibi direk kapanıyor herhangi bir şey açık değilken bile kendiğilinden kapanıyor, resimde işaretlediğim yer çok ısınıyordu bende laptopu söküp macunları yeniledim ama değişen bir şey omadı, araştırmam sonucunda bu modelde kapanma sorununun kronik olduğunu öğrendim ama net bir çözümünüde bulmadım, nette araştırmamda bir tane yorumda; anakartda CPU altındaki Chip'i değiştirdim düzeldi yazılmış?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    274,2 KB · Görüntüleme: 43
  • 2.jpg
    2.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 33
Model Samsung NP-R522 laptopun özellikleri; Intel Core Duo - 4 GB RAM - ATI Radeon HD 4300, laptop belli belirsiz aralıklarla hiçbir şey açık değilken bile kendiliğinden kapanıyor, başlattan kapatır gibi direk kapanıyor herhangi bir şey açık değilken bile kendiğilinden kapanıyor, resimde işaretlediğim yer çok ısınıyordu bende laptopu söküp macunları yeniledim ama değişen bir şey omadı, araştırmam sonucunda bu modelde kapanma sorununun kronik olduğunu öğrendim ama net bir çözümünüde bulmadım, nette araştırmamda bir tane yorumda; anakartda CPU altındaki Chip'i değiştirdim düzeldi yazılmış?
Öncelikle işaretlediğiniz yer, CPU yuvası ve onu GPU ile köprüleyen soğutucu bloğu. Oraya kaliteli bir macun uygulayınız eğer elinizde ki kaliteli değilse tamamen silin ve Diş Macunu sürünüz 1-2 hafta iyi idare edecektir.
- Başlattan kapanır gibi normal kapanıyor yazmışsınız. Kapanırken Kapatılıyor ekranını mı görüyorsunuz? Ani kapanma mı yaşıyorsunuz?

+ Olarak format atmayı denediniz mi? Zaman kazanmak adına yeni kullanıcı hesabı oluşturup bir de öyle kullanmayı dener misiniz?

Ayrıca şu verdiğim Bundle'ı bilgisayarınıza kurunuz.

Öncelikle işaretlediğiniz yer, CPU yuvası ve onu GPU ile köprüleyen soğutucu bloğu. Oraya kaliteli bir macun uygulayınız eğer elinizde ki kaliteli değilse tamamen silin ve diş macunu sürünüz 1-2 hafta iyi idare edecektir.
- Başlattan kapanır gibi normal kapanıyor yazmışsınız. Kapanırken kapatılıyor ekranını mı görüyorsunuz? Ani kapanma mı yaşıyorsunuz?

+ Olarak format atmayı denediniz mi? Zaman kazanmak adına yeni kullanıcı hesabı oluşturup bir de öyle kullanmayı dener misiniz?

Ayrıca şu verdiğim Bundle'ı bilgisayarınıza kurunuz.

Kaliteli macun uygulandı, direk kapanıyor, yeni SSD takılıp Windows 10 yüklendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı