Samsung NP300E5A-A0CTR'ye Hackintosh

Onur Ücel

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Samsung NP300E5A-A0CTR model notebook a hackintosh(10.9 veya 10.8) kurabilir miyim?

Kurabilirsem hangi dagıtımı kullanmam gerekiyor ve driverları nasıl kurabilirim?

Sistem özellikleri

intel i3 2330m 2.20 ghz
4gb ram
hd 3000 ekran kartı
wifi N-130
Realtek High Definition Audio

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemeden bilemeyiz dmi :) Bence HDD içide ufak bir bölüm oluşturup bir test kurulumu yap. En azından aldığın hatalardan yola çıkarak daha net çözüme gidebiliriz. :) 10.9.1 veya 10.9.2 ikisinden birini kurabilirsin. Sana tavsiyem forumda verilen sürümü bir denemen.

Ekran kartında sorun yaşamam diye umuyorum ama wifi de kesin sorun çıkıcak diye düşünüyorum. Ses kartındada sorun yaşayamayabilirm bluetooth ve kart okuyucu büyük ihtimal çalışmaz diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla daha o kadar müneccim mertebesine erişemedik ki :) Şaka bir yana önceden de söylediğim gibi bir dene bakalım belki beklediğin gibi olmaz. Mesela AMD 6000 serisi kartlar pek randımanlı çalışmıyor deniliyordu Mavericks ilk çıkıtığında ama Apple 10.9.2 ile birlikte AMD kartlarda düzeltmeye gitti. Şuan eskiye oranla daha çok donanım algılayabiliyor Mac Os. Denemekte fayda var... :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı