Samsung NP300E5A anakart değişimi

graffiti dancer

Femtopat
Daha fazla  
Bende Samsung NP300E5A a0htr model bir laptop var. İşlemcisi Celeron B800 falan, 2 GB RAM var. Ekran kartı yok, yani var ama harici yok. Zaten bu modelin ekran kartlı olanlarında ekran kartı anakarta gömülü ancak ekran kartlı olanlarda anakartın üzerinde işlemciye benzer NVIDIA yazılı bir şey var. Olmayan modellerde o işlemciye benzeyen şey yok, ne denir ona tam bilmiyorum.

Chipset sanırım, tam bilmiyorum ama ankartlara baktım, bu model NVIDIA ekran kartlı mı acaba? Ben bu anakartlardan alsam benim laptopa taksam NVIDIA ekran kartlı laptopta herhangi bir sorun olur mu? Çünkü bu modelde ölmeden ekran kartı görmek istiyorum. umarım doğru anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
O laptopun farklı bir modeli bende var ve senin dediğin üstünde NVIDIA yazan büyük ihtimal ekran kartı seninkinde ekran kartı yoksa o anakartı alıp eğer laptopuna uyuyorsa takabilirsin bir de dediklerini tam anladımmı bilmiyorum ama eğer laptopunda ekran kartı yoksa dediğini yapabilirsin. Yaparsan laptopunda harici ekran kartı olacaktır. Ve bence bir sorun yaşamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı