Samsung NP300E5A-S03TR %100 CPU Kullanımı Sorunu

gReeNs

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oncelikle merhaba. Forumda yeniyim. Konuyu yanlış yere açıyorsam lutfen yetkili arkadaşlar gerekli işlemleri yaparlar diye umuyorum. Samsung Np300e5a-s03tr serisi i5 işlemcili bilgisayara sahibim. Sorunum, 3 gun once bilgisayara kola dökmem ile başladı. Hemen t-shirtimi çıkartıp sildim bilgisayarı kapatmama kalmadan kendisi kapandı zaten sonra bilgisayarı açtıgımda bilgisayar kasmaya başladı. Dogal olarak klavye sapıttı ben de çok geçmeden bilgisayarı fon makinasıyla kuruttum klavye duzeldi, sadece numlock tuşlari ve unlu"u" harfi çalışmııyor. Buyuk ihtimalle soketi söktugumde takarken bir terslik oldu :D Her neyse kasayı açtım anakartı bir guzel temizledim nemli bir bez ile termal macun aldım Kuzey çipi, ekran kartı ve işlemci olmak uzere cok guzel bir sekilde macunu surdum toparladım notebooku fakat kasma sorunu her ne kadar azalsa da CPU kullanımı hala en ufak bir şeyde %100'e çıkabiliyor. Degerli arkadaşlarım benimle göruslerinizi paylaşırsanız sevinirim. Edit : Enter de çalışmıyormuş sanırım. Bir daha sökucem :'(

Arkadaşlar Format attım virus taramasında bulundum fakat sorun duzelmedı donanım olarak bir sorun algılayamadım :'(

sorun çözume yardımcı olmadı bir makalede bu tur sorunların windows 10 da kalktıgını okudum windows 10 yaptım bilgisayarı fakat pc felç oldu win7 home premiumda %70lede kullanım saglıyorum bunun %35i falan benle alakalıyken geri kalanı svchost onu çözemedim virs degil ondan eminim sadece

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı