Samsung NP300E5A-S0TTR Mac Os X kurulur mu?

cnklc

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize merhaba forumda çok yeniyim. Size ( Özellikle Recep Abiye ) bir sorum var Samsung NP300E5A-0TTR model notebook kullanıyorum, bu notebooka Mac Os X kurmak istiyorum acaba bu sisteme Mac Os X kurabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Not: Bütün teknik bilgiler aşağıda ki linktedir.

NP300E5A-S0TTR - TEKNİK ÖZELLİKLER | SAMSUNG

VitualBox üzerinden boot usb hazırlıyorum ama Mac Os X için ml2 versiyonunu indirdim sizin vermiş olduğunuz linkten. Ben en son sürümü yükleyebilir miyim, evet ise nasıl yüklerim sürümü kaç nereden indirebilirim?

Recep abi senden bir konuda yardım isteyeceğim. Bir kaç kez denememe rağmen ( VirtualBox üzerinden ML2 - ve Windows TransMac ile ML3 ) bir türlü boot menüsünde usb görünmüyor. Bios ayarlarında yanlış yaptığımı düşünüyorum. Ayarlar konusunda yardımcı olabilir misin?

https://www.dropbox.com/sh/kj4ld7ysl7y7dbc/Czk8haPLj-

Son düzenleyen: Moderatör:
Sokuyorum fakat yine boot menüsünde çıkmıyor farklı bir usb ile tekrar deneyeceğim ( ML3'ü ).

Tekrar denedim boot menüsünde usb hdd olarak görünüyor ( SanDisk Cruzer ) seçtiğimde boş bir ekran ve yanıp sonen imleç çıkıyor. Ama komut girilmiyor yada hata vermiyor.Bir süre bekledim ama hiç bir şey olmadı biraz daha mı beklemem gerekiyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim ama yine aynı şekilde ekran boş kalıyor. ML3 ü tekrar indirip faklı bir usb de denedim ama olmadı. Ne yapmam gerek bios ayarları ile ilgili bir sorun mu var acaba?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı