Samsung NP300V5A Ekran Kartını Görmüyor

onurylkn54

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Laptopum Samsung NP300V5A çift ekran kartı var. (Intel HD Graphics Family , Nvidia Geforce GT 520MX).

Daha önce ikisini de güzelce kullanabilirken, bir ara Nvidia ikide bir kapanmaya başladı. Ben driverları güncelledim, düzeldi. Sonra bir gün D diski kayboldu, görünmüyordu. Bunu düzelteyim derken Windows 7 Home Basic 32 bit işletim sistemimi bozdum. Şimdi Windows 7 Ultimate 64 bit işletim sitemi kullanıyorum. İşlemcim Intel Core i5 . 6gb RAM var. Sorunum Intel ekran kartını düzgün kullanabiliyorken Nvidia yı kullanamıyorum. Driver yüklenmiyor ve aygıt yöneticisinde 3d Video Denetleyicisi olarak görünüyor. Nvidia ekran kartını nasıl düzeltebilirim ?
Ben yanmış olmasından şüpheleniyorum.

Not: Geçen gün bios güncellemesi yaptım, eski biosum 40FI , yeni biosum 10FI.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler gerek kalmadı. Ekran kartının sitesinden 520 M driverlarını indirdim kurdu. Daha sonra aygıt yöneticisine baktığımda 520 MX olarak göründü. Şuanda ekran kartım çok iyi çalışıyor. Örnek olarak The Amazing Spider-Man oyununu en yüksek grafiklerde kasmadan oynayabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı