Samsung np350v5c-s0ftr Hackintosh kurulumu

bayuzaysiz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Benim bilgisayarım Samsung np350v5c-s0ftr. Bilgisayarıma daha önce bu rehberi izleyerek 10.9 Mavericks kurmuştum fakat Wi-Fi çalışmamıştı ve ekran kartım çalışmadığı için Mac OS X'den tam performans alamadım. Bilgisayarımın teknik özellikleri bunlar ;
İntel i7 3630QM 2.40 GHz, 8 GB RAM, 2 GB AMD 7600M series (ben 7670 diye biliyordum ama aygıt yöneticisinde böyle yazıyor.), Qualcomm Ath AR9485WB-EG wireless Network adapter, ve çözünürlüğüm 1366x768.
İstediğiniz bir özellik olursa yazar yada fotoğraf atarım. Benim şu anda bilgisayarım Windows 10 ve bunun yanına dual boot ile ("bu" kelimesine link verdiğim rehber ile daha önce yapmıştım fakat dediğim gibi Hem mavericks'ti hemde ekran kartı ve wifi çalışmıyordu) Yosemite kurmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. ( bu konularda yeniyim o yüzden pek bilgim yok ) Vede W-Fi için forumdaki bir kaç başlıkta ekstra Wi-Fi adaptör ile yapabilirsiniz yazıyordu. Onuda anlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…