Samsung NP450R5E X01TR

Eren_Can

Decapat
Daha fazla  
Kardeşimin Samsung NP450R5E X01TR marka modelli bir laptopu var ve 4 GB RAM'i mevcut. Kardeşim oyun oynayan biri değil ama Google girerken bile kasmalar olmaya başladı bende RAM takviyesi yapmak istiyorum ama bu konulardan pek anlamıyorum. Acaba anlayan biri 4 GB nasıl bir RAM takmam gerektiğini, bu laptop +1 RAM daha destekler mi gibi konularda bilgilendirebilir mi rica etsem?

RAMExpert indirip ekran görüntüsü atar mısınız sanırım DDR 3 tipi RAM var bilgisayarda.

Dosya Ekleri

• IMG_20230411_144542.jpg
    IMG_20230411_144542.jpg
    431,5 KB · Görüntüleme: 20
Kardeşimin Samsung NP450R5E X01TR marka modelli bir laptopu var ve 4 GB RAM'i mevcut. Kardeşim oyun oynayan biri değil ama Google girerken bile kasmalar olmaya başladı bende RAM takviyesi yapmak istiyorum ama bu konulardan pek anlamıyorum. Acaba anlayan biri 4 GB nasıl bir RAM takmam gerektiğini, bu laptop +1 RAM daha destekler mi gibi konularda bilgilendirebilir mi rica etsem?
Ram yerine ssd alın hocam. Yüksek ihtimal HDD kullanıyorsunuz.

Hocam bir de CPU-Z programı indirmeniz gerek kaç slot olduğunu görmemiz için CPU-Z yükledikten sonra programı açıp SPD yazan kısmı çekip gönderin.

Geri
Yukarı