SAMSUNG NP900X4D-K01TR vs Lenovo Ideapad Z510

Ben hiç oyun oynamam. Bana 3 yıl götürecek ama aynı zamanda performans sıkıntısı vermeyecek kullanışlı bir bilgisayar almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar ben buradan bilgisayar tercih fikri almak istedim vicdansızın biri hepsiburada.com adresinden seçtiğim Lenovo bilgisayarı almış. Ben o bilgisayarı alacaktım sadece biraz araştırma yapayım dedim. Lütfen o bilgisayarı alan yerine koysun ben alacam, aynısından bulamadım hele hele aynı fiyata hiç yok. Bunu yapacağını sanmam bu yüzden sizlere link vermeden bir bilgisayar fikri daha soracağım bunun kötü yanı freedos olması. Lenovo Ideapad Z510 59-391783 iyi yanı ise beyaz olması.

Arkadaşlar ben buradan bilgisayar tercih fikri almak istedim vicdansızın biri hepsiburada.com adresinden seçtiğim Lenovo bilgisayarı almış. Ben o bilgisayarı alacaktım sadece biraz araştırma yapayım dedim. Lütfen o bilgisayarı alan yerine koysun ben alacam, aynısından bulamadım hele hele aynı fiyata hiç yok. Bunu yapacağını sanmam bu yüzden sizlere link vermeden bir bilgisayar fikri daha soracağım bunun kötü yanı freedos olması. Lenovo Ideapad Z510 59-391783 iyi yanı ise beyaz olması.
Kardeşim madem vereceksin 2000 lira bunu almalısın diye düşünüyorum. MSI G Series GE60 0ND-459XTR Notebook En Ucuz Fiyatı

Bu MSI nin farkı nedir, ben oyun oynamam bilgisayar ile, aslında performası iyi ve aynı zamanda zarif ve hoş görünen bir bilgisayar arıyorum. MSI bilgisayar hiç yakından görmedim bu gerçekten almaya değer ise alırım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı