Samsung Odyssey G3 alınır mı?

IPS panel kullandıysanız VA panele geçince "bu neymiş ya" diyeceksiniz, IPS panel ürünlere yönelmenizi öneririm. Ki bu ürün alınmaz mı? Alınır ama kişi beğenisine kalmış. Ek olarak, ghosting söylentisi doğru.

Monitör bu sizce alınır mı? Bazıları aşırı ghosting var diyor bazıları çok az, rahatsız etmeyecek kadar var diyor indirimdeyken almak istiyorum.

Bu fiyata iyi bir şey var mı, yok mu araştırın ve öyle karar verin derim. Ben bu fiyata IPS panel göremiyorum şu anlık.

IPS panel kullandıysanız VA panele geçince "bu neymiş ya" diyeceksiniz, IPS panel ürünlere yönelmenizi öneririm. Ki bu ürün alınmaz mı? Alınır ama kişi beğenisine kalmış. Ek olarak, ghosting söylentisi doğru.

Kesinlikle IPS panel çok farklı.
Gerçekten IPS panel ürünleri tavsiye ederim.

Bu fiyata iyi bir şey var mı, yok mu araştırın ve öyle karar verin derim. Ben bu fiyata IPS panel göremiyorum şu anlık.
Nasıl yok?

Nasıl yok?

Aynı fiyat bandından bahsetmiştim, 500 TL fark var. Verecek durumu olmayabilir hocam o yüzden öyle dedim.

Şaka gibi gelecek fakat hayatımda hiç ayrı monitör kullanmadım sadece laptop.

Geri
Yukarı