Samsung Odyssey G3 alınır mı?

Bütçe
0-4000TL

GamerOyuncu

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM:16 GB
EKRAN KARTI:RTX 3050 KAPTOP GPU
SSD KAPASITESI:512 GB
IŞLETIM SISTEMI:WINDOWS 11
Meslek
Öğrenci
Monitör
Samsung Oddysey G3 24 inç
Merhaba uzun süredir merak ettiğim Samsung Odyssey G3 monitörü almayı düşünüyorum. Max 4000TL'lik bir bütçem var. Genellikle Minecraft ve Roblox gibi klasik oyunlar oynamak için bir de YouTube izlemek için alacağım. Roblox'ta çok nadiren arsenal gibi oyunlar oynayacağım. Monitöre baktığımda VA panel ve 144Hz olarak görüyorum. Aynı zamanda çoğu zaman 5 yıldızlı yorum görüyorum. Bu monitörü alınır mı?

Alacağım yer: N11.
Mağaza adı: Gamers_arena.
Monitör fiyatı(zam gelebilir):3.798-300TL(indirim):3.498TL

Önemli olan şeyler:
-144Hz olmak zorunda.
-En az 24 inç monitör.
-Son olarak en az 1ms.

Link:Samsung LS24AG300NRXUF 24" 1 MS 144 Hz Full HD VA Monitör Fiyatları ve Özellikleri

resim_2024-04-21_170817717.png

öyle pek renklerle işim yok ama öneriniz var mı?

Gözünü seven almasın diyorlardı. En kötü panellerden birisine sahip sanırım. Aşırı ghosting varmış. Bunun yerine sıradan bir IPS ekran olsa bile daha iyi olur.

Merhaba uzun süredir merak ettiğim Samsung Odyssey G3 monitörü almayı düşünüyorum. Max 4000TL'lik bir bütçem var. Genellikle Minecraft ve Roblox gibi klasik oyunlar oynamak için bir de YouTube izlemek için alacağım. Roblox'ta çok nadiren arsenal gibi oyunlar oynayacağım. Monitöre baktığımda VA panel ve 144Hz olarak görüyorum. Aynı zamanda çoğu zaman 5 yıldızlı yorum görüyorum. Bu monitörü alınır mı?

Alacağım yer: N11.
Mağaza adı: Gamers_arena.
Monitör fiyatı(zam gelebilir):3.798-300TL(indirim):3.498TL

Önemli olan şeyler:
-144Hz olmak zorunda.
-En az 24 inç monitör.
-Son olarak en az 1ms.

Link:Samsung LS24AG300NRXUF 24" 1 MS 144 Hz Full HD VA Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Eki Görüntüle 2174764

Şu an onu kullanıyorum biraz ghosting sorunu var maalesef.

Bende Odyssey G3 aldım, ghosting sorunu çok az ancak IPS, VA, TN panel de monitörüm mevcut. IPS ve VA panel arasında ciddi anlamda renk farkı var TN paneli hiç söylemiyorum bile. IPS monitörüm de Samsung. 1 hafta önce bu indirimde olsa bunu alırdım:
zaten n11 de 300tl lik kuponlardan var o sıkıntı değil

Geri
Yukarı