Samsung Odyssey G3 monitörde ghosting var mı?

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27" 165 Hz ghosting var mı? Dün bir hocamız başka.
Konuda olduğunu söyledi sizlere de sormak istiyorum.

• Intel(R) Core(tm) i3 CPU 540.
  • 8 GB Kingston 1333 MHz RAM.
  • NVIDIA GeForce 9800GT.
  • Gigabyte Technology Co. LTD. - H55M-S2H
Akşam çekilen: (Kaynak algılama: Otomatik)

IMG20230520234950.jpg

Bugün gündüz çekilen: (kaynak algılama: Manuel)

IMG20230521131628.jpg

Son düzenleme:
Var. Monitörü yeni mi aldınız?

1 yılı geçmedi daha 4-5 ay olmuştur tahmini. Dün bir konuda ghosting kelimesini ilk kez duydum ve bende kontrol etmek istedim. Bu benim ilk monitörüm olduğu için Vatan Bilgisayarda ki yetkili kişi önerdi bizde aldık.

1 yılı geçmedi daha 4-5 ay olmuştur tahmini. Dün bir konuda ghosting kelimesini ilk kez duydum ve bende kontrol etmek istedim. Bu benim ilk monitörüm olduğu için vatan bilgisayarda ki yetkili kişi önerdi bizde aldık.

Vatan cahil çalışanlarla dolu. G3 ghosting babası bir model.

Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27" 165 Hz ghosting var mı? Dün bir hocamız başka.
Konuda olduğunu söyledi sizlere de sormak istiyorum.

• Intel(R) Core(tm) i3 CPU 540.
  • 8 GB Kingston 1333 MHz RAM.
  • NVIDIA GeForce 9800GT.
  • Gigabyte Technology Co. LTD. - H55M-S2H
Akşam çekilen: (Kaynak algılama: Otomatik)

Eki Görüntüle 1787272

Bugün gündüz çekilen: (kaynak algılama: Manuel)

Eki Görüntüle 1787273
Çok var hem de. Bariz şekilde görülmekte.

Vatan cahil çalışanlarla dolu. G3 ghosting babası bir model.

İlk monitörüm olduğu için böyle sorunların olduğunu bilseydim ona göre alırdım. :( Oradaki kişi yok güzel monitör, renkleri filan güzel memnun kalırsınız deyince bizde inandık... Orada bize açık rafta bulunan aynı monitörü de gösterdi bende beğenmiştim oysaki. Test filan yaptılar neden fark etmediler?

İlk monitörüm olduğu için böyle sorunların olduğunu bilseydim ona göre alırdım. :( Oradaki kişi yok güzel monitör, renkleri filan güzel memnun kalırsınız deyince bizde inandık... Orada bize açık rafta bulunan aynı monitörü de gösterdi bende beğenmiştim oysaki. Test filan yaptılar neden fark etmediler?
Satmak için.

Vatan’dan bahsediyoruz… her türlü kolpalığı çevirirler ürün satmak için.

İlk monitörüm olduğu için böyle sorunların olduğunu bilseydim ona göre alırdım. :( Oradaki kişi yok güzel monitör, renkleri filan güzel memnun kalırsınız deyince bizde inandık... Orada bize açık rafta bulunan monitörü de gösterdi bende beğenmiştim oysaki. Test filan yaptılar neden fark etmediler?
Çalışanların çoğu işini tam yapmıyor zaten. Onun amacı alıcıya ürünü satmak. Ev kiralamak gibi düşünün. Yalan da olsa doğru da olsa size iyi özelliklerini söyler. Hatta belki ellerinde kaldı diye de aldırmaya çalışmış olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı