Samsung Odyssey G4 240 Hz IPS alınır mı?

Size bağlı. 240Hz istiyorsanız fiyatları kontrol etmedim ama en son bu fiyatta başka alternatif yoktu.

240Hz olması şart değilse daha iyi görüntü kalitesi sunan 165Hz modelleri daha ucuza bulabilirsiniz. AOC 24G2SP, Lenovo Legion R25i gibi.
Yok hocam 240 Hz arıyordum bu monitörü bulunca da kaçırmak istemiyorum önerilerin için çok teşekkür ederim :)

Yok hocam 240 Hz arıyordum bu monitörü bulunca da kaçırmak istemiyorum önerilerin için çok teşekkür ederim :)
Memnun musun monitörden? ben almayı düşünüyorum. Deneyimlerini anlatır mısın hocam.

Memnun musun monitörden? ben almayı düşünüyorum. Deneyimlerini anlatır mısın hocam.
Valla hocam en güzel yanı 240Hz olması + Ölü Piksel ve diğer sorunlar gibi bir şeyler çıkmadı. Renk kısmına gelirsek çok iyi renklendirmesi var canlı gösteriyor oyunlarda ve diğer kullanımlarda. Kendine göre de ayarlandırma yapabilirsin monitörü aldığın zaman.
/Kesinlikle almanı öneririm ben iyi ki almışım diyorum./

Vallahi hocam en güzel yanı 240Hz olması + ölü piksel ve diğer sorunlar gibi bir şeyler çıkmadı. Renk kısmına gelirsek çok iyi renklendirmesi var canlı gösteriyor oyunlarda ve diğer kullanımlarda. Kendine göre de ayarlandırma yapabilirsin monitörü aldığın zaman.
/Kesinlikle almanı öneririm ben iyi ki almışım diyorum./

Sırf 240 Hz için alıyorum bende. Çok da iyi bir şey bu fiyata Samsung gibi bir markada.

Sırf 240 Hz için alıyorum bende. Çok da iyi bir şey bu fiyata Samsung gibi bir markada.
Diğer monitörlerin fiyatına göre çok çok iyi bi fiyat bizim için üstelik senin dediğin gibi Samsung her zaman kaliteli yapıyo her işini bir zararını görmezsin hocam şimdiden hayırlı olsun monitörün güle güle kullan :)

Diğer monitörlerin fiyatına göre çok çok iyi bir fiyat bizim için üstelik senin dediğin gibi Samsung her zaman kaliteli yapıyor her işini bir zararını görmezsin hocam şimdiden hayırlı olsun monitörün güle güle kullan :)

Katılıyorum hocam. Sağ olun sizde güle güle kullanın 😀

Geri
Yukarı