Samsung Odyssey G4 alınır mı?

Daha fazla  
Evet öncelikle iyi sosyaller Samsung Odyssey serisi G3 modeli çok sorunlu bir modelmiş bu durumdan dolayı G4'ünde sorunlu olabileceğini söylediler ama bayağı bir forumda araştırma yapıp ghosting ve UFO testini izledim herhangi bir sorun yok zaten IPS panel olduğu için G4 G3 le aynı panel değil ve gereksinimlerimi %100 karşılıyor gereksinimlerimden kısaca bahsediyim bütceme cuk diye oturuyor.
240Hz istiyorum ve sağlıyor.
Çok küçük ya da çok büyük bir monitör istemiyorum 27 inçte 1080p pikseller sayılır muhabetti canımı sıkıyor bu yüzden 25 inç olduğu için gayet ideal bir monitör IPS panel istiyorum ve bu isteğimide karşılıyor gecikme süresine gelirsek 0.5ms le 1ms arasında aşırı dağlar kadar fark olduğunu düşünmüyorum bu yüzdende almayı tercih ediyorum maksalmaya karar verdim sayılır sizinde fikrinizi almak istedim diyelim.
Kriterlerime uygun bir öneriniz varsa atabilirsiniz.
240Hz olacak.
27inç olmasın 23.8 üstü olur.
IPS olacak bir monitör arıyorum fiyat maksimum 7K.
Tekrardan iyi sosyaller deyip teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet öncelikle iyi Sosyaller Samsung Odyssey serisi G3 modeli çok sorunlu bir modelmiş bu durumdan dolayı G4'ünde sorunlu olabileceğini söylediler ama bayağı bir forumda araştırma yapıp ghosting ve UFO testini izledim herhangi bir sorun yok zaten IPS panel olduğu için G4 G3 le aynı panel değil ve gereksinimlerimi %100 karşılıyor gereksinimlerimden kısaca bahsediyim bütceme cuk diye oturuyor.
240Hz istiyorum ve sağlıyor.
Çok küçük ya da çok büyük bir monitör istemiyorum 27 inçte 1080p pikseller sayılır muhabetti canımı sıkıyor bu yüzden 25 inç olduğu için gayet ideal bir monitör IPS panel istiyorum ve bu isteğimide karşılıyor gecikme süresine gelirsek 0.5ms le 1ms arasında aşırı dağlar kadar fark olduğunu düşünmüyorum bu yüzdende almayı tercih ediyorum maksalmaya karar verdim sayılır sizinde fikrinizi almak istedim diyelim.
Kriterlerime uygun bir öneriniz varsa atabilirsiniz.
240Hz olacak.
27inç olmasın 23.8 üstü olur.
IPS olacak bir monitör arıyorum fiyat maksimum 7K.
Tekrardan iyi Sosyaller deyip teşekkür ediyorum.

Samsung Odyssey G3 var bende.
G serisine bulaşma. G serisi komple problemli diye biliyorum.
ViewSonic, AOC gibi markalara bak.
Kendim G3 ile sıkıntı yaşamıyorum birkaç ayar yaptım ghosting %85-90 arasında azaldı fakat parlaklık biraz fazla olduğu için siyah yerler biraz gri gibi duruyor benim için sorun değil fakat neden böyle bir şeyle uğraşasın değil mi?

O bütçe de başka alternatif zaten yok. G4 kronik sorunlu değil. G3 ile kıyaslanması zaten mantıksız.
Ben G4'ün renk performansını beğenmiyorum. Sıf seri olsun diye üretilmiş IPS panel. Ne öldürür ne güldürür diyorum. Size hitap ediyor ve incelemelerini beğendiyseniz alın gitsin.

Geri
Yukarı