Samsung Odyssey G4 alınır mı?

Ashleyw

Centipat
Merhaba, PC için bir konu açmıştım şimdi de monitör için açıyorum, sizce Samsung Odyssey G4 25" alınır mı? İyi gibi görünüyor ama karanlık ortamda bazı problemler oluyormuş sanırım. Siyahları grimsi göstermek gibi. Veya o fiyat civarında başka bir şeyler önerebilir misiniz? Bi' de 240hz olarak tüm verimini kullanabilmek için ne yapmalıyım? Monitörü kasaya bağlayınca kalitede düşüş oluyor mu acaba :(

Son düzenleme:

İtopya'da harika kampanya var bence Samsung Odyssey G4 yerine Gigabyte G24F-2 tercih edebilirsiniz. Ayrıca aklınızda bulunsun 24 inç üstü çok iyi olmayabilir bildiğim kadarıyla 1080p çözünürlükte pikselleşmeler olabiliyor o yüzden 24 inç idealdir. Aynı zamanda benim kullandığım MSI G244F modelinede bakabilirsiniz.

İtopya'da harika kampanya var bence Samsung Odyssey G4 yerine Gigabyte G24F-2 tercih edebilirsiniz. Ayrıca aklınızda bulunsun 24 inç üstü çok iyi olmayabilir bildiğim kadarıyla 1080p çözünürlükte pikselleşmeler olabiliyor o yüzden 24 inç idealdir. Aynı zamanda benim kullandığım MSI G244F modelinede bakabilirsiniz.
24-25 civarı büyüklüğü tam 25 değil sanırım, görsel dengelemesi iyiymiş yani. Ama yine de sağ olun bunlara da bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı