Samsung Odyssey G5 Işık sızması sorunu ve ölü piksel

Bütçe
4.000
Benim için sorun yok. Bak sana olacakları söylüyorum kesinlikle kabul etmeyecekler servise gönderecekler. Sonra iade kabul etmeyip geri gönderecekler. Bende dava açacağım birkaç ay sonra paramı alacağım. Gelişmeleri yazacağım görürsünüz. Sonuç olarak alacağım iade ücretimi. Daha önce 2017 yılında ayıplı bir cep telefonu satmışlardı xiaoaminin iade edince kabul etmediler. Dava açtım ve kazandım. Telefon da bende kaldı. 😂
Umarım 1 ay sonra para iadesi mevzusu falan olmaz çünkü 1 ay sonra iade paran işe yaramayacak. Haydi işin rast gele bence öyle şeyler olmaz iade ederler sorunlar ortada.

Güncelleme: Satıcı firma ile görüştüm böyle durumlarda hiçbir şekilde tüketici yokuşa sürmeyeceklerini söylediler yani ürünü gönderdiğimde iadeyi onaylayacaklar
Güncelleme: Arkadaşlar onu iade edip vatandan msi monitör aldım. İlkte yine ölü piksel çıktı tekrar yenisi geldi. Yenisinde de gördüğünüz ışık sızması var gözle görünür derecede. İade etmeyeceğim daha pes ettim iflah etim. Garanti kapsamına da girmez sanırım zaten.
C1E39E3A-7023-461C-8D24-97D0A807F5B9.jpeg
C1E39E3A-7023-461C-8D24-97D0A807F5B9.jpeg

Dosya Ekleri

• DD6D1CED-E2D9-40B1-9BA0-56148F9303AC.jpeg
    DD6D1CED-E2D9-40B1-9BA0-56148F9303AC.jpeg
    219,9 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
İsterseniz iade edin. Işık sızması bayağı fazla çünkü.
Ne kadara aldınız? Merak ettim de.
4 bine aldım. 165 hz curved 2k
İade etmeyeceğim uğraşamam daha

Aslında iade etmem gerekiyor ama gerçekten 20 gün servisi beklemek istemiyorum bu kadar da şanssızlık yeter cidden zaten moralim çok bozuk köpeğim var araba çarptı şimdi monitör falan gözüm görmüyor daha.

Siz bilirsiniz tabii, rahatsız etmiyorsa kullanın o kadar uğraştınız sonuçta :D.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Geri
Yukarı