Samsung Odyssey G7 2K 240Hz 32" vs LG Ultra Gear GL83A-B

• Konuyu başlatan ESY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 773

ESY

Kilopat
Daha fazla  
Arkıadaşlar iki monitör arasında kaldım. Öyle çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorum, Karma bir kullanıcıyım. 32" çok sırıtır mı acaba eğer onu almazsam LG modelini alacağım. LG de siyahlar çok yapmacık ve IPS glow sorunu olabiliyor ama Samsung'ta biraz büyük. Alışabilir miyim bilmiyorum. Şu an 27" kullanıyorum çok büyük gelmiyor. Samsung modeli 1000r Curved, belki buradan kurtarabilir. Düz flat olsa kesinlikle düşünmezdim.

Arkıadaşlar iki monitör arasında kaldım. Öyle çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorum, Karma bir kullanıcıyım. 32" çok sırıtır mı acaba eğer onu almazsam LG modelini alacağım. LG de siyahlar çok yapmacık ve IPS glow sorunu olabiliyor ama Samsung'ta biraz büyük. Alışabilir miyim bilmiyorum. Şu an 27" kullanıyorum çok büyük gelmiyor. Samsung modeli 1000r Curved, belki buradan kurtarabilir. Düz flat olsa kesinlikle düşünmezdim.

Boyut olarak Curved olduğu için büyüklükte çok soru yaşamazsın. Bence alacak isen Samsung'u al.

Masamda çok büyük değil, emin misiniz? 😄

Kör olmayalım sonra 😁

Rekabetçi oyunlarda sıkıntı olur biraz ama diğer türlü bence almalısınız. Ben 23'ten 27'ye geçtim iykide geçmişim. Ama rekabetçi oyunlarda kafamı çevirmek zorunda kalıyorum :D Curved olduğu için ve kaviside 1000 diye hatırlıyorum. Benim kadar sıkıntı çekmezsin :)

Samsung'u alın.

Geçenlerde LG 32GP850-B UltraGear 31.5" 1Ms 165Hz Nano-Ips ekranı satın aldım. Öncesinde ise 17" bir laptop kullanıyordum alışmam yaklaşık 1-2 gün aldı. İlk başlarda acaba 27" ye mi dönsem dedim ancak film ve video izledikçe bir yandanda gamepadle arkama yaslanıp oyun oynayınca doğru kararı verdiğimi anladım. LG Nano-Ips teknolojisi ile bir önceki nesil IPSlerde karşılaşılan sorunları çözmüş gibi duruyor. Hertz konusunda bir takıntınız yoksa bu modelede bir bakın derim.Aynı zamanda yazılımla 1ms yapılmış ekranlardan uzak durmak lazım hardware olarak hızlı ekranları bulmaya çalışın.

https://www.akakce.com/monitor/en-u...esync-ohd-ips-oyuncu-u-fiyati,1611529358.html

Geri
Yukarı