Samsung Odyssey G7 alınır mı?

O kartın hakkı 2K zaten, 4K falan kullanmayın. G7 o paraya alınır.
G7 ' nin kötü bir yanı var mı ? Bir de zaten 4k almam, 4k alacak adamın sürekli parasının olması lazım.

G7 alınır alınmasına da 4K illa 3090 4090'nın hakkı mı?
3080 de 4k da kullanılabilinir fakat az da ulsa şuan bile ultra 60 fps altına düştüğü yerler var. Uzun ömürlülük olarak 2k güvenli bölge gibi. 2k da 6-7 sene gidecekse 4k da max 3-4 sene yeterli performansı sunabilir. Zaten kart çıkalı 2 sene oldu.

Tahmini konuşuyorum.

G7'nin kötü bir yanı var mı? Bir de zaten 4K almam, 4K alacak adamın sürekli parasının olması lazım.

3080 de 4K da kullanılabilinir fakat az da ulsa şu an bile Ultra 60 FPS altına düştüğü yerler var. Uzun ömürlülük olarak 2K güvenli bölge gibi. 2K da 6-7 sene gidecekse 4K da Max 3-4 sene yeterli performansı sunabilir. Zaten kart çıkalı 2 sene oldu.

Tahmini konuşuyorum.

Siz bilirsiniz attığınız monitör güzel ama hem ileriye dönük hem hakketiği kart olarak 4K bir monitöründe akılda bulunması gerektiğini düşünüyorum.

G7 alınır alınmasına da 4K illa 3090 4090'nın hakkı mı?

10 GB ile sen bir iki yıl sonra 4K oynarsın 🙂 NVIDIA RTX 3000 serisini harcadı.

G7 ' nin kötü bir yanı var mı ? Bir de zaten 4k almam, 4k alacak adamın sürekli parasının olması lazım.

3080 de 4k da kullanılabilinir fakat az da ulsa şuan bile ultra 60 fps altına düştüğü yerler var. Uzun ömürlülük olarak 2k güvenli bölge gibi. 2k da 6-7 sene gidecekse 4k da max 3-4 sene yeterli performansı sunabilir. Zaten kart çıkalı 2 sene oldu.

Tahmini konuşuyorum.

Herhangi bir kötü yanı yok. Zaten o fiyatta çok iyi.

10 GB ile sen bir iki yıl sonra 4K oynarsın 🙂 NVIDIA RTX 3000 serisini harcadı.

Herhangi bir kötü yanı yok. Zaten o fiyatta çok iyi.
Bende ki 12GB versiyonu ama yine de 4k için uzun ömürlülük açısından yetersiz. 2k da 6-7 yıl civarı gider diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı