Samsung Odyssey G9 OLED alınır mı?

Bütçe
40000
Aynı Monitörü almayı düşünüyorum. OLED hakkında ne kadar süredir kulllanıyorsunuz ve neler yaşadınız. Aynı monitörün VA paneli var sizde o mu alınmalı gibi bir bilgilendirme sunabilir misiniz?

Görüşlerinizi çok merak ediyorum.
Valla monitör eğer çoklu monitöre ihtiyaç duyan birisiyseniz güzel oluyor. Oyunlarda falan muazzam bir güzelliği var. OLED zaten başka dünya. OLED e alıştıktan sonra diğer monitörleri sevemezsiniz. Ne olursa olsun LG OLED TV'mi monitör yaptıydım onun verdiği zevki vermiyor orası da ayrı :D

Ben içinden çıkanı kullanıyorum. Başka kablolarda denedim bir fark olmadı ekranda ki dikey çizgi gitmediydi. Paugge vardı galiba bende başka kablolarda var fark etmiyor valla. Kendi kablosu kısa gelmiyorsa kullan geç ama tabi kablo bozuk olabilir başka kablo ile denemekte fayda var yine de.
Bugün ugreen 1.4 DP kablosundan aldım. yine aynı sıkıntı mevcut. Riser kablosu olmadan deneyecem. Ekran kartı sürücüsünden olabilir mi?

Bugün ugreen 1.4 DP kablosundan aldım. yine aynı sıkıntı mevcut. Riser kablosu olmadan deneyecem. Ekran kartı sürücüsünden olabilir mi?
Ben deli paralar verip kalın kalın kablolar taktım yinede bir şey değişmedi. Durduk yere ekranda karıncalanmalar çıkıyor kare kare sonra gidiyor. Riser kablosu nedir bilmiyorum. Monitöre bence firmware güncellemesi şart.

Ben deli paralar verip kalın kalın kablolar taktım yinede bir şey değişmedi. Durduk yere ekranda karıncalanmalar çıkıyor kare kare sonra gidiyor. Riser kablosu nedir bilmiyorum. Monitöre bence firmware güncellemesi şart.
yazılımsal bi sorun. yani windowsa gelene kadar problem. Sıkıntı hazırda beklete alıp yarım saat bir saat sonra tekrar açtığımda oluyor. Herşeyi yaptım. Riser kabloyu çıkardım ekran kartını direkt taktım. hem windowstan hem de monitöreden VRR yi açtım. ekran kartı son sürümde. ama aynı.
dediğiniz gibi yeni bir firmware şart.

yazılımsal bi sorun. yani windowsa gelene kadar problem. Sıkıntı hazırda beklete alıp yarım saat bir saat sonra tekrar açtığımda oluyor. Herşeyi yaptım. Riser kabloyu çıkardım ekran kartını direkt taktım. hem windowstan hem de monitöreden VRR yi açtım. ekran kartı son sürümde. ama aynı.
dediğiniz gibi yeni bir firmware şart.
Valla sinir oldum

Amazon'da Paugge HDMI 2.1 aldım. Aldığımdan beri sıkıntı yaşamadım. Aaynı seneryaoları denedim problem yok. Umarım nazar değmez. DP kabloyu iade edeceğim.

Bende bunu almışım zamanında bununla kullansam DisplayPort aratır mı acaba?

Oha şaka mı bu? Bu kabloyu takınca efsane oldu lan renkler! Siyahlar tam siyah renker canlı keskin. Oha be!

Son düzenleme:

Bende bunu almışım zamanında bununla kullansam DisplayPort aratır mı acaba?

Oha şaka mı bu? Bu kabloyu takınca efsane oldu lan renkler! Siyahlar tam siyah renker canlı keskin. Oha be!
ahahaha Dimi ben de netliği farkettim. hdmi daha iyi oldu. acaba versiyondan mı?

Geri
Yukarı