Samsung Odyssey G9 OLED alınır mı?

Bütçe
40000
HDR açıyorsun değil mi? HDR da açmak lazım.
Yok açmadım, sebebi de görüntüler bana silik ve yapay geliyor. Eğer o yüzden ise kalsın böyle iyi.
Ama şurası bir gerçek monitör çok iyimiş. Buradan almayı düşünen arkdaşlar varsa özellikle G95SC modelini öneririm. Kumandadan her ayarı rahatça yapabiliyorsunuz.
Bir de bu monitörü Çıkışı HDMI 2.1 olan ekran kartlarıyla ve uyumlu kabloyla kullanın. Daha iyi

Yok açmadım, sebebi de görüntüler bana silik ve yapay geliyor. Eğer o yüzden ise kalsın böyle iyi.
Ama şurası bir gerçek monitör çok iyimiş. Buradan almayı düşünen arkdaşlar varsa özellikle G95SC modelini öneririm. Kumandadan her ayarı rahatça yapabiliyorsunuz.
Bir de bu monitörü Çıkışı HDMI 2.1 olan ekran kartlarıyla ve uyumlu kabloyla kullanın. Daha iyi
Valla oyunlarda bana da HDR daha iyi geldi açıkçası. Oyun oynarken motion sickness yapıyor biraz bende. VR oynarkende zorlanmıştım. Çok geniş olunca bir dikkatim dağılmadı değil. İşin doğrusu iş yaparken çok daha fazla işimi görüyor. Oyun oynarken sanki 46" falan bir OLED tv olsa efsane olurdu sanki...Renklerden yana sorunum yokta çok geniş ve ince geliyor. 57" olan versiyonunda OLED olsa onu alırdım şahsen o daha yüksek.

Valla oyunlarda bana da HDR daha iyi geldi açıkçası. Oyun oynarken motion sickness yapıyor biraz bende. VR oynarkende zorlanmıştım. Çok geniş olunca bir dikkatim dağılmadı değil. İşin doğrusu iş yaparken çok daha fazla işimi görüyor. Oyun oynarken sanki 46" falan bir OLED tv olsa efsane olurdu sanki...Renklerden yana sorunum yokta çok geniş ve ince geliyor. 57" olan versiyonunda OLED olsa onu alırdım şahsen o daha yüksek.
Aynen 45-46 hatta 43" baya iyi olurdu. oha 57" olanı oled değilmiş. gerçi hiç ilgimi çekmedi. 2x32" 4k beni bir hayli zorlardı. ama elimdekini şimdi daha çok sevdim :)

Yeni Güncelleme gelmiş 1402. Arayüz biraz değişmiş. başka değişiklik fark ettiniz mi?

Son düzenleme:
Aynen 45-46 hatta 43" bayağı iyi olurdu. Oha 57" olanı OLED değilmiş. Gerçi hiç ilgimi çekmedi. 2x32" 4K beni bir hayli zorlardı. Ama elimdekini şimdi daha çok sevdim :)

Yeni güncelleme gelmiş 1402. arayüz biraz değişmiş. Başka değişiklik fark ettiniz mi?

Evet fark ettim. Iconlar ve yazılar büyümüş arka plan biraz renklenmiş falan. Yazılımsal bir şey yaptılar mı bilmiyorum ama benim ekranda ki izler çok arttı.

Ne gibi izler? Foto atma şansınız var mı? Bir de monitörü ne zamandır kullanıyorsunuz?
Valla 2. Günde bi dikey bant ortaya çıktı bundada acayip sinir oldum ya

burada paylaşmıştım görselini. 2. gününde çıktı direk onlar. Görmezden geliyorum artık garantiye götürdüm orada çıkmadı yada çok parladı ekran biz göremedik bilmiyorum. Gerçi dandik bi laptop a taktılar çözünürlüğü bile desteklemedi orası ayrı konu.

burada paylaşmıştım görselini. 2. gününde çıktı direk onlar. Görmezden geliyorum artık garantiye götürdüm orada çıkmadı yada çok parladı ekran biz göremedik bilmiyorum. Gerçi dandik bi laptop a taktılar çözünürlüğü bile desteklemedi orası ayrı konu.
Bence garantisi varsa bir baktır derim. Az para değil sonuçta. İşini de sekteye uğratanilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı