Samsung öğrenci indirimi ile telefon almak

günlük ekran sürem ortalama 9 saat falan. Bunun 5 saati falan dışarda. Dışarda geçirdiğim süre işimi görürse benim için sorun yok evde şarja takarım o benim için sorun değil. Kullanmayı düşündüğüm 1.5 sene maks 2 sene. Suan 10k daha fark ödemektense s22 almak daha uygun geldi.
S23 ile 6-7 saat açık ekran süresi alırsınız ki bu gayet iyi bir süre. Şu an S23 256 GB versiyonu 28-29 bin lira civarında. Ayrıca neden 1.5-2 yıl kullanıcaksınız?

S23 ile 6-7 saat açık ekran süresi alırsınız ki bu gayet iyi bir süre. Şu an S23 256 GB versiyonu 28-29 bin lira civarında. Ayrıca neden 1.5-2 yıl kullanıcaksınız?
Bu sene okulumun son senesi zaten. Suan kullandığım telefon gerçekten artık kötü durumda. Okulum bittikten sonra işe başladığımda tekardan iphone gecmeyi düşünüyorum. O yuzden 1.5 yıl idare ederim diye dusunuyorum.

Bu sene okulumun son senesi zaten. Suan kullandığım telefon gerçekten artık kötü durumda. Okulum bittikten sonra işe başladığımda tekardan iphone gecmeyi düşünüyorum. O yuzden 1.5 yıl idare ederim diye dusunuyorum.
S23 alma şansın varsa 4-5 yıl memnun bir şekilde kullanabilirsin ama iPhone'a geçmek istiyorsan bir şey diyemem, S23 dediğimiz cihaz şu an iPhone 14 Pro ile rahatça kapışıyor. Eğer 1-2 yıl içinde iPhone'a geçeceksen ve idare etsin diyorsan A34-S20 FE gibi cihazlar da alabilirsin.

1694673596016.png

Böyle olduysa indirim aktif oluyor diye biliyorum.
1694673755785.png

Normal fiyatı. (Mağaza üzerinde)
O sayfanın altında bir yerde indirim programı adı altında bir kısımda gözüküyor.
1694673803652.png

Hep aynı hikaye, Apple'ın "The New *model" hikayesi gibi. Her çıkan seride "Bu sefer çözdük." olayı hakim. Sorsanız S10'dan beri Meta ile anlaşıldı ve hikaye mevzusu çözülecekti, gördüğünüz gibi en ufak değişme yok neredeyse. Ben de bir gazla gidip S20+ almıştım 2020'de ve aldığım günden beri 1 gün bile şarja takmadan kullanamadım neredeyse. Yani önerim Samsung'a geçmemenizdir. Hele Apple'daki kısıtlamalar sizin için önemli değilse hiçbir şekilde kendinize bunu yapmanızı önermem.

Attan inip eşeğe binmek.
S20+ ta pil sorunu yaşadınız diye tüm Samsung modellerde olacak diye bir şey yok hocam. S22 de pil sorunu olduğu bariz şekilde ortada ama S23 her konuda taş gibi telefon 8 saati aşkın ekran süresi alıyorum. 50k ya hâlâ 60 Hz telefon satan Apple a at, Samsung a eşek tabiri yapmanıza sadece gülüyorum.

ben de bu indirimle s21 FE almayı düşünüyordum ama şu an baktığımda stokta kalmamış gözüküyor. İndirim bitene kadar stoğa gelmez değil mi heralde?
Gelirse eklerler yoksa eylül sonu indirimi kaldırırlar diye düşünüyorum. Belki başka cihazlara başka kampanyaları ekleyebilirler.

Geri
Yukarı