Samsung orijinal kulaklık bulamıyorum

nygaard99

Decapat
Daha fazla  
samsung-orjinal-siyah-kulaklik-3717441291129.jpg

Selamlar, uzun zamandır kullandığım Samsung kulaklığım bozuldu ve aynısını bir türlü bulamıyorum. Uzun uğraşlarım sonucunda sadece fotoğrafını bulabildim. Ürünün modelini bulmamda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkür ederim büyük ihtimalle bulamayacağım ama satılıp satılmadığını merak ediyordum. Çok kulaklık kullandım ama bunun rahatlığı hiçbirinde bulmadım.

Hocam bulman imkansız net bulsan da çakması vardır. Eğer limit sıkıntın yoksa bu tasarımlarda Sennheiser'lar var sattığım hiçbir müşteriden 1 tane olumsuz dönüş almadım. İstersen linklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncelemek isterim.
Bütçe bilgisi olmadığı için iki model ekledim giriş ve orta segmenti için;

Verilen paraya değer ama kabloya biraz nazik davranmak lazım kolay deforme olabiliyor. Servisi 2 yıl boyunca değişim politikası uygulasa da servis süresi maalesef can sıkabiliyor.

Siparişimi verdim orijinal ürün gelecekmi bende merak ediyorum bu arada link için çok teşekkür ederim.
Rica ederim. Size zahmet ürün geldiğinde orijinal olup olmadığını buradan yazabilir misiniz?

Ben de o siteden Samsung kulaklık almayı düşünüyorum da orijinal mi satıyorlar emin olamıyorum.

Geri
Yukarı