Samsung PM991 M.2 SSD değer analizi

Yükleme ekranlarında okuma hızı geçerlidir hocam. Testi arkada her şey kapalıyken test eder misiniz?

Hocam sorunu mu çözdüm oyun hızlı olması için SSD içine Cyberpunk 2077'yi atmıştım ama sonra yerini harddisk e taşıyınca 1750 okuma ve 1000 yazma verdi galiba SSD içinde Cyberpunk'ın olması SSD'yi yavaşlattı.

Hocam sorunu mu çözdüm oyun hızlı olması için SSD içine Cyberpunk 2077'yi atmıştım ama sonra yerini harddisk e taşıyınca 1750 okuma ve 1000 yazma verdi galiba SSD içinde Cyberpunk'ın olması SSD'yi yavaşlattı.
Eğer dolu değilse öyle bir olay olmaz. Muhtemelen sen test yaparken arkada bir işlem yapılıyordu ondan düşük çıktı.

O zaman Steam'den tekrar SSD'ye yazıp tekrar yapayım testi sonra sizi bir daha bilgilendiriyim.
Ama testi yaparken arkada çalışan her şeyi kapatın yoksa yanlış sonuç çıkar.

Sorun gene oldu hocam ama oyunu taşımadan durduk yere oldu garantiye yollayacağım yardımınız için gene de teşekkürler.
Son durum ne oldu hocam, aynı SSD'den bende de var. Aynı durumu yaşıyorum, sadece yazma hızı bende birazcık daha yüksek. Yakında garantiye yollamayı düşünüyorum, sizin deneyimlerinizi de alayım.

Geri
Yukarı