Samsung Q80b TV'de Steam Link yok

qewr

Kilopat
Daha fazla  
Ev içi yayın ile PC de çalışan oyunu TV'ye yansıtıp oyun oynamak istiyorum, yatarak bayılarak.
Eski Samsung TV modellerin de uygulama marketin de Steam Link uygulaması mevcut ancak benim TV'de yok.
Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Tizen işletim sistemine sahip Samsung TVlerde Steam link uygulaması yok fakat bölge ayarlarını ABD olarak güncelleyerek Steam link indirebildiğini söyleyenler var. Aşağıdaki linkten bir deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bildiğim kadarıyla Tizen işletim sistemine sahip Samsung TVlerde Steam link uygulaması yok fakat bölge ayarlarını ABD olarak güncelleyerek Steam link indirebildiğini söyleyenler var. Aşağıdaki linkten bir deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Öncelikle teşekkürler.
Bu yöntem pek kullanışlı gelmedi ABD'de sunulan basit bir özelliğin TR'de sunulmaması moral bozucu, belki ileri zamanlar da gelir onun yerine ethernet portu olan bir stick PC veya uygun fiyatlı başka işlere de yarıyacak bir oturma odası PC si tarzı bir şey toplarım.

Bu gün denedim sonuç gene aynı, uygulama marketin de Steam Link yok nasıl yapicam nasıl kurucam bilmiyorum Samsung neden kullanıcıları bu kadar kısıtlıyor anlamıyorum.
Var mi başka çözüm yolu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı